Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

liek proti rakovine

Príspevok v téme: liek proti rakovine
seana

ahojte.preco este neexistuje liek proti rakovine??preco veda tak rapidne stupa dopredu,ale liek na rakovinu stale nie je??a este jedna otazocka.preco je taky obrovsky narast umierajucich ludi na rakovinu??to je naozaj neliecitelna??v dnesnu dobu??kazdym dnom zomrie aspon jeden clovek z okolia na rakovinu,nik sa z nej nevie dostat.je to strasne smutne,uplne na zaplakanie.

RNG

Samko, ta 100% stava z aloe firmy Barney's je hrube zavadzanie.
Je to sice kvalitny vyrobok, ale rovno z popisu zlozenia:

Za studena lisovaná, biologicky aktivní koncentrovaná šťáva z aloe vera, čištěná voda, benzoan sodný, sorban draselný, kyselina citronová.

Mozes si to skontrolovat na
-odkaz odstránený-

Takze sa jedna o za studena lisovanu stavu s aloe, za studena koncentrovanu(susenu), potom rozriedenu vodou a pridane chemicke konzervacne prostriedky(benzoan, sorban a kyselina citronova)Kde je tych 100%?
Ja mam preferenciu na ciste stavy, nekoncentrovane a potom rozrabane, a konzervovane podla moznosti niecim uzitocnym, ako napr vitamin C=kyselina askorbova.
Taky produkt aj predavam v mojich obchodoch a skutocne mnozstvo aloe stavy je tam 99.3% s 0.7 % kyseliny askorbovej=vitamin C.

Netvrdim, ze je to zazrak, ale ma urcite pouzitie, mierne zvysuje obranyschopnost organizmu voci virusom, dobre je to na hojenie-vnutorne aj vonkajsie, dokonca zaznamenali aj zlepsenie srdcovej cinniosti, lebo v obsahu sa nachadza specialny cukor, galaktoza, ktora potlaca cinnost streptokokov zodpovednych za zapaly chlopni a ciev.
Co sa tyka vredov v zaludku a dvanastorniku, tie nie su sposobene kyselinami, ani nervozitou a podobne, ako sa vyse 50 rokov mylne tvrdilo, ale su na 98% vysledok helikobakterru pilori, ktory ked sa vyhubi, vredy sa sami rychlo vyhoja.
Ten termin Pyroza mi nie je znamy, ked mas prebytok zaludocnyh kyselin, je to hyperchlorhydria.
Pocit paly je z poskodenia pazeraku, kde sa natlaci cast obsahu zaludku pri kvaseni v zaludku(kvasne peny). To moze nastat len pri prilis nizkej hladine kyselin, vyssia hladina zastavi kvasenie a pevne uzavrie uzaver medzi zaludkom a pazerakom.

Tj pala je dosledok nedostatku kyselin, presny opak toho, co tvrdia lekari, az na vynimky.

samko r.

Damian, ako som spomenul, neviem či sa jedná o tú istú osobu (dr.). Ja však prajem tomu pánovi len a len zdravie. Je mi jedno kto mu pomôže, len sa mi jedná o to, aby mu pomohli a aby bol pán zdravý. Je mi jedno kto liek proti rakovine objaví. Môže to byť cigáň, černoch, beloch, eskimák, Rus, Slovák Maďar, Nemec, Žid,Američan, to je úplne jedno, len aby ten liek už bol a nech je objaviteľ lieku aj ocenený a uznaný a pacienti konečne liečení.

samko r.

Som rád, že si pochopil čo som chcel povedať RNG a nenahneval si sa pri prvom oponovaní. Chcem sa ťa spýtať, teraz v priebehu vianoc bola akcia na 100 percentnú šťavu z Aloe vera od firmy Barnys a tam som vyčítal, že je to kanadský podnik. Ja mám opakované vredy dvanástnika , irit sliznice žalúdka... vieš čo myslím a takmer neprestávajúcu pyrózu (kyselina) a práve som si kúpil v tej akcii 2x 0,5 litra za 540 Sk tejto šťavy a hoci som pojedol šalátu, vyprážané jedlá, kyselina mi "nevyšplechuje" do hrdla a jej množstvo je v norme. Užívam 1x denne za pribalenú odmerku (asi 15 ml) tejto šťavy v 1 dcl vody. Túto šťavu som kúpil v lekárni. V novinách sú reklamy, ale hodne drahšej aloe, ale firmu neviem (dá sa to zistiť). To som chcel od teba vedieť, ako šťava aloe pôsobí na tvorbu žalúdočnej kyseliny, alebo akým spôsobom. Vieš dobre, že mnohé firmy buď špinavo podvedú zákazníka, ale sa veľa krát spoľahnú na placebo efekt. To o tých šialených kravách je pravda.... Tam sa prejavuje mamon a potreba zbohatnúť za každú cenu. Veď si to videl aj v USA, kde ten "váš" občan mal v súkromnom krematóriu spaľovať mŕtvoly, ale on si ich pochovával na svojom pozemku ale peniaze za kremáciu zobral a popol pozostalým dal z obyčajného dreva. Takže uznáš sám, kde sú ohavnejšie podvody.... A ostatné veci tu rozoberať nemôžem, lebo by ma administrátori zablokovali, nakoľko toto nie je politické, ale zdravotné fórum..... Zatiaľ zdravím.

RNG

Samko, nehovoris mi nic nove. V USA su aj podvodnici na najvyssej urovni. Akonahle sa otvorili hranice a pribudli postkomunisticke, vrhli sa na neinformovanych ako supi. A to nielen americania, ale hlavne slovenski najblizsi susedia, rakusania, nemci aj cesi.
Pri tunajsej konkurencii aby niekto obstal, musi poznat vsetky triky.Takze my sa vieme aj branit proti takym,
Preto je dolezite pri doplnkoch udavat presne zlozenia, ktore pri napr ceskych vyrobkoch prakticky chybaju. Tak ako pri polskych, madarskych atd.
Ja mam koncentracie aktivnych latok na dovazanych produktoch a zarucene najprisnejsou kontrolou medzinarodnej organizacie vyrobcov doplnkov nnfa, ktora vyhovujucim clenom(obsah aktivnych latok pri neoznamenych kontrolach musi byt +-5% okrem inych hygienickych a bezpectnostnych kriteriach), co schvaluje aj nas "velky strazny pes", FDA.
Takze kvalita produktov oznacenych peciatkov GMP je vyssia, nez europskych bez tohoto oznacenia.
Nehnevaj sa, ale vacsina doplnkov z Europy bola na tunajsom trhu rychlo vyradena pre nedostatocnu kvalitu.
Plno z nich Bio-toto alebo Bio-hento.
Co sa tyka kvality potravin a hygieny, nemyslim, ze mame tolko problemov, ako v Europe(salmonelove nakazy, sialene kravy, slintavka a krivacka, tuberkoloza krav,...).
Protiamericka nalada v Europe nie je nic noveho, zialbohu ovplyvnuje aj sudnost ludi.
To je stary trik politiky, ked sa nevedia vyriesit domace problemy a snazi sa to zakryt, treba obratit pozornost ludi a kritizovat ine krajiny, pripadne ich urobit zodpovednych za problemy.
Preto su slovenske noviny plne ameriky, hlavne extremov.
Takze domaci maju pohlad na USA totalne skresleny, fakty prekrutene, senzacie preexponovane a normalny priemerny zivot v USA, ktory je pokojnejsi a bezpecnejsi nez v Europe je im viacmenej neznamy.

damian

No, otec mojej priatelky sa u Dr Jurkovica lieci uz 7 mesiacov. A napriek tomu, ze mu pred 8 mesiacmi chceli na NOU urychlene odrezat ruku, ruku este stale ma, hybe nou, a nie je ziadny naznak toho, aby nador rastol. NEVIEM, ako bude dalej, ale este stale ma ruku. OK?

samko r.

V mnohom RNG ti musím dať za pravdu, peniaze robia svoje. Čo sa týka Jurkoviča, ak myslíme na toho istého, teda od Trenčianskych Teplíc, O tom by som pomlčal. Kamarátovho otca ktorý mal rakovinu prehliadol, povedal že to nie je nič, že ho z toho dostane, že to bežná vec ktorú on lieči a kamarátov otec je po naordinovaní jeho "liekov" a liečiv pod zemou. Ihneď ako mu on vysadil lieky z nemocnice a nahradil "svojími" pánovi sa okamžite zhoršil stav a odišiel na večnosť. Rád by som bol keby hoc aj on dokázal zázraky s rakovinou, ale viem o ňom svoje. Taktiež jedného času prežíval veľký "boom" nechtík lekársky, ktorý bol liekom proti rakovine skoro so 100 percentnou úspešnosťou. Prečítaj si knihy od Márie Trebenovej, ako ona úspešne liečila rakovinu prostaty vŕbovkou malokvetou a iné druhy rakoviny. Jednu celú knihu vydala len o "ďakovných dopisoch", kde údajne citovala vďaky ľudí, ktorý sa po vysadení liečiv a jej bylinkami dostali z rakoviny navždy. Strašne, ale skutočne strašne rád by som jej veril, ale vidím skutočnosť a realitu. Takých dopisov ako "dostala" ona si môžem natlačiť aj ja, alebo ty, alebo hocikto iný a môžeme oblbovať národ a zarábať na ňom. A čo sa týka toho, že ľudia nekupujú výrobky a rôzne doplnky výživy z USA? Tomu sa nečuduj, lebo tu na Slovensku je výrobok označený "made in USA" radený ako podradný, s klamlivou, nepravdivou reklamou a opísanými účinkami. Tu sú tieto výrobky radené až za výrobky z Číny. Nečuduj sa, ľudia sa sklamali keď naleteli rôznym reklamám na tabletky s USA na chudnutie, kadejaké Levinové pásy na kĺby, prípravky do motorov a samozrejme vynechám politiku a armádu.... Nemaj to za zlé......

ethel

..nehovorím o antibioticky rezistentnej forme,ale o tom,že stačí aby prišiel človek neskôr,lebo prevenciu nemá ako a ani za čo dodržiavať....a určite by nemal ani na oregánový olej.....lebo na takýchto ludí sa nemyslí...

RNG

Len tak mimochodom, na antibioticky rezistentne formy tuberkolozy boli s uspechom pouzite doplnky GSE, Oreganovy olej a zda sa ze aj Samento bude uspesne.
A napr v tropickych pralesoch Amazonky su preskumane len 3% rastlinnych materialov, aj tie nie dokladne...
Rovnovaha v prirode znamena miliony rokov utoku a obrany roznych mikroorganizmov, kde ziadny neprevladol, inac by znicil ostatne. Takze mame nadej, ze voci vsetkemu ma priroda uz davno prostriedky, len ich treba najst.

ethel

...aj na tuberkulózu sú lieky a aj na ňu sa v dnešnej dobe dá zomrieť....a tak je to aj s rakovinou....žial...

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

liek proti rakovine - Fórum - ZDRAVIE.sk