Trapim sa...:(

Príspevok v téme: Trapim sa...:(
zuuzu

S priatelom som sa pohadala prave na slivestra.Priznavam moja chyba.A chce cas...ale ja to proste nedokazem vydrzat,furt slzy,nedokazem sa najest,krce v bruchu,trasiem sa,padaju mi veci...co mam navstivit psychologa ci co?Som strasne citliva niekto mi nieco povie bo napise a srdce mi zacne byt ako by chcelo vyskocit:(bojim sa o seba

sphing_a

..prosim Vas,vie mi niekto pomoct??Som uz v koncoch..neviem co mam robit.Priatel mi povedal,ze som paranoidna..nechcela som si to priznat...ale je to pravda..a trapi ma to...najhorsie na tom je,ze svojim spravanim neublizujem len jemu ale aj sebe.Chcem to zmenit...neviem ako...

alia

Ja neviem na svojho chlapca tiez zabudnut,rozne ho milujem, neviem ako sa toto vyriesi, stale na neho myslim, chcem mu dat to, co som mu doteraz dat nedokazala, modlim sa za to aby to este odo mna chcel. Strasne mi chyba

zuuzu

anjelik:len ked vieš ako ho veľmi ľúbim.Keď si ma tak ťažko získal.Vieš ja som chodila s priateľom rok a pol a kôli nemu som sa s ním rozišla a keď si to predtavým, že jak ma strašne chcel a teraz by sa so mnou rozišiel.Veď včera sme boli spolu bolo všetko v pohode...len furt mi tam niečo nesedí:(možem sa spýtať keď máte priateľa ste spolu každý deň v kontakte?Si aspon prezvoníte bo zavoláte?Bo sa stane že jeden deň sa ani neozvete?BO inokedy každý den aj 4 razy mi wola...a teraz som rada keď ma spon prezvoni...u vas je to ako?A ešte vam chcem všetkým poďakovať...že ste ma dokázali trošku povzbudiť, bo nemám ani nikoho pri sebe kkomu by som sa dokázala s dôveriť tým čo ma trápy.

uprimne

narovinu ti to poviem,aj ked to boli: on ta nema rad a nevazi si ta a nikdy nebude!! nestoji ti to predsa za to aby si sa mu takto tlacila do riti. zasluzis si niekoho lepsieho, ktory ti opatuje tvoju lasku, drzim palce aby si takeho nasla

anjelik

Baby ja som bola na tom ako vy,ale odhodlala som sa a je koniec...a teraz mi je smutno, no vedela som, ze by to bolo len horsie...A ked si ta nevazi, preco v tom zotrvavas? Nejak sa musis vschopit a povedat si, ze mas svoju hrdost a raz v zivote najdes taketo, co si ta vazit bude...Kolko mas rokov? Urcite nie vela. Moja rozvedena teta( mimochodom v minulosti tyrana exmanzelom) mi vzdy vravi, si mlada a mas moznost si vybrat, dobre si vyberaj a vsimaj si kazdu jeho povahovu crtu, lebo je to dolezite...

ja pomoc prosim

pomoze mi niekto...co mam spravit aby si ma chalan viac vazil bo t uz vazne nevydrzim??ked sme neboli spolu bolo secko oka a teraz uplne npc....prosim help...

millinka

zuuzu moja, toto asi nebudes chciet pocut, ale mne sa zda ze je pekny alibista, podla toho co pises. Takto podla mna reaguju niektori chlapi, ak sa chcu rozist, len su strasni "mäkkýši" na to, aby to babe povedali do oci. Radsej ta bude takto trestat, ved nech sama prides na to, ze o teba uz nema zaujem. Co, nestojis mu ani za tu namahu, aby povedal prepac? To nie je z jeho strany laska, ak musis o nu takto zobronit. Nepodkladaj sa mu, laska nie je na pridel, aby si sa tesila co i len z jedneho mileho usmevu a nemala by sa takto vypocitavo davkovat. Dufam, ze to nie je tvoj pripad, len posledna rada z mojej vlastnej skusenosti - ak si ty nevazis samu seba, tak preco by si ta potom mal vazit tvoj priatel? Porozmyslaj nad tym.