Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

srdcova extrasistola

Príspevok v téme: srdcova extrasistola
anonym_1082

Dobrý deň, v minulosti som mal často bušenie srdca a teraz v 40 rokoch asi druhý deň mi vynecháva srdce. Proste niekoľko krát udrie dobre a potom akoby vynechalo a zas bucha dobre. je to veľmi nepríjemné. Liečim sa aj na zvýšeny tlak užívam LOCren 10mg raz denne. Na Holter strojček som bol a zachytil tie extrasystoli a doktor povedal že ten locren to spravý ale opak je pravda tie extras. mám už 4 deň a nič nepomáha Užívam aj Cardilan a nič. Lekár vravel že je to normálna extrasyst. ktorá by ma nemala ohroziť ale je to hlavne nepríjemné keď človeku bucha srdce nepravidelne. Nemáte niekto s tým skúsenosť čo by pomohlo? Bol som na USG srdca je ok ekg je tiež udajne dobre len na Holtry sa zachytili tie extrasystoli a nejake aritmie. Dakujem za radu

ada2001

ahojte chcela by som vas poprosit o radu strasne ma boli chrbat ani nie kosti ale svaly a sklbe mi v nom nerv .Je to dost bolestive a neprijemne lebo stale je to inde.Tu som si precitala ze moze ist o bludivy nerv co s tzm !!!Neviem co by na to zabralo.ada

RNG

Anonym, na fore nemozem robit reklamu. Konkretne vyrobky ti mozem napisat osobne na tvoj e-mail.
Inac si musis v lekarni pytat len podla obsahu menovanych latok, ci taku zmes nemaju.

anonym_1082

Pre RNG no hej ale tak čo si mám kúpiť v lekárni aké prípravky? Buďte konkrétny. Nejaký názov by to chcelo.

RNG

Forma tabletiek, kapsul, zelatinovych toboliek nie je len pre lieky a drogy, ale aj pre niektore potravinove doplnky a vytazky z rastlin a podobne..

RNG

St Johns Wort a 5-HTP nie su jedla ale potravinove doplnky. Maju uzitocne ucinky podobne, ako navykove synteticke drogy, ale nie ich skodlive bocne ucinky. Takze ich mozes kedykolvek, podla potreby v odporucenych davkach zobrat.

anonym_1082

Pre RNG Ja som neporozumel ak nie je vhodné užívať tabletky tak tým veciam čo ste opisoval nižšie (St John,s Wort(prirodzeny SSRI), L-tryptophan a hlavne 5-HTP, "polotovary na vytvorenie serotoninu.Stoji to za vyskusanie, kedze tu sa nejedna o lieky a drogy so skodlivymi) tak neviem ak nie lieky čo treba užívať? Ja laik tomu nerozumiem

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

srdcova extrasistola - Fórum - ZDRAVIE.sk