Ziarlivost

Príspevok v téme: Ziarlivost
gigy

Ako ste sa vyrovnali so ziarlivostou vo vztahu?Prisiel uz niekto kvoli ziarleniu o svojho partnera alebo partnerku?Ako prestat ziarlit kvoli hlupostiam?Lebo ja ziarlim uz len ked sa nejake dievca pozrie na mojho priatela a mam pocit ze kvoli mojmu ziarleniu stuplo mojmu partnerovi sebavedomie a teraz to uz vyuziva,niekedy povie dufam ze naschval ta po mne isla a tak :( co s tym?

shellis

ja som mala žiarliveho priateľa a už spolu nie sme. Poviem Ti nikam to nevedie.Bud sa žiarlivosť bude krotiť a bude tam väčšia dôvera alebo nastane skor či nekôr rozchod.

klara1222

súhlasím,že žiarlivosť vo veľkej miere je veľmi zlá choroba lebo tým ohrozuješ niele seba a partnera ale aj okolie ktoré ju určite spozoruje.
baby nič iné nám neostáva len veriť sebe cítiť sa bebavedome a dávať najavo aj partnerom, že ich ľúbime a že sa nemajú dôvod pozerať po iných alebo sa s inými stretávať lebo po svojom boku majú to najlepšie čo môžu mať :)) a tým sme MY

mato22

ziarlivost je strasna vec.kazdy kto miluje aj ziarli.ak ziarlis tak mierne je to ok.ale ak ziarlis chorobne az neznesitelne treba vyhladat pomoc lebo da sa s toho aj zblaznit.

alia

ja mam tiez chlapca..a niekedy mam tiez chvile kedy radsej by som s nim nechcela byt, co ma tak strasne ubija moja ziarlivost..a tiez viem, ze name preco..ze ma lubi..lenze moj problem je v tom, ze si vobec neverim, ze som malo sebavedoma..ze si myslim, ze som nula ma vsetkym ostatnym dievcatam nesiaham ani po clenky:(

klara1222

ahojte baby no žiarli asi každý jeden z nás sme všetci len ľudia ja som na svojho partnera nikdy nežiarlila až kým mu nezačali asi pol roka vypisovať v kuse mladé dievčatá to mi začalo už liezť na nervy a poriadne podobne aj jemu sa ego poriadne zdvyhlo a bol neznesiteľný ak vam môžem poradiť ja som to vyriešila jednoducho začala som sa o seba starať viac než pred tým začala som sa zhovárať aj s inými chalanmi a chlapec zrazu venoval všetkú pozornosť iba mne a už ho iné nezaujímali ale pozor baby príležitosť robí zlodeja to majte na zreteli. a najhoršie je asi ked má chalan blbých kamarátov a tý ho podpichujú ked vidia, že sa obzrie na inú aby s za ňou išiel a všetky tie keci. ja osobne by som sa fakt bala keby išiel môj priateľ s kamarátmi a vedela by som, že sa rád obzerá za inými. ale takí sú skoro všetci chalani :(((

ina04

ahojky gigy:)
viem,ze sa to lahko povie, ale nema vyznam ziarlit. viem to z vlastnej skusenosti. aj mojou ziarlivostou som dopomohla k tomu ze sa mi rozpadol 13 rocny vztah. na vsetko su vzdy dvaja. nema ZIADNY VYZNAM ZIARLIT, VYPOCUVAT A KONTROLOVAT. ak ta bude chciet tvoj priatel klamat urobi to a nedozvies sa to. pokial su vase spolocne stravene chvile super neries co sa deje mimo nich. ziadny chlap nechce zit so stihackou....uzivaj si kazdy spolocny pekny okamih a ked slnko zastrie oblak neries to hned upodozrievanim a vyhrazkami. nezabudni ze kazdy clovek potrebuje okolo seba svoj priestor a to ako ho vyuzije je len na nom. pokial ta naozaj lubi a zalezi mu na tebe a je ten \\\\\\\"spravny\ \\\\\\" nebude robit nieco, co by mohlo zapricinit, ze o teba pride. usmev na tvar a hlavu hore:) drzim paste!!:)

gigy

ewelin, presne tak ja mam tiez ten strach ze co ak .. uz sa mi zda ze mi sibe, on mi vravi zeby toho nebol schopny lebo sa velmi lubime ale ked ja viem ze po nom idu dievcata nechapem to .. vsetko je o dovere ale niekedy to co ak prevalcuje aj doveru a potom neviem co si mysliet ci mu verit alebo nie,lubim ho velmi a nechcela by som aby mi dal kopacky pre inu holku ja uz ani neviem co si mam mysliet .. on by vlastne toho nebol schopny ma podviest mal uz vela prilezitosti ako myslim ze vela dievcat ho uz chcelo volalo von a tak a on vzdy povedal ze ma priatelku na ktorej mu zalezi a povedal im nech mu daju pokoj ale niekedy sa bojim co ak to nepovie tentokrat uz som sa aj doplietla v tom pisani

ziarliva

Mne by nikdy nevadilo, ze chce ist von s kamaratmi...a z toho problemu sa neviem ci niekedy dostanem, pretoze to uz trva vyse roka. chcela som ist s tym aj ku psyhologicke, ale ziadnu nepoznam.casto sa za to pohadame, pretoze, ked vidim, ze dlho na nejaku pozera,tak jednoducho vybuchnem. Ale najhorsie na tom je to, ze on sam si uz castokrat dava pozor, aby z toho nevznikla hadka. A tiez mi povedal, ze sa stava, ze ja mu vycitam, ze preco si na ,,nu ,, poteral, a on ani nechape , o kom hovorim:o) Jednoducho mam v sebe zakomplexovane, ze uz nechcem priatela, ktory sa rad pozera po inych....

nellka

ziarlivá, lenže to, že sa bude stretávať bez teba aj s inými ľuďmi, to predsa neovplyvníš...Ja takto chodím tiež, relaxujem tak, ale nemám potrebu si v partii rozvíjať ešte nejakú bokovku. Určite sa to zlepší, len si to musíš stále racionálne oddôvodňovať. Terajší partner nie je ten predchádzajúci...a každý si potrebuje "oddýchnuť" aj tak, že ide sám, bez partnera.

ziarliva

Nellka, no tak ja sa neobavam, ze bymi ho ina zobrala....v tomto mu 100% verim..moj problem spociva skor v tom, ze ked on ide niekam bezo mna, tak mna trapi len to, ako bude cumiet na ine...a to sa mi uz akosi nepozdava normalne...tento moj problem:o))
ale tymto problemom som, bohuzial, poznacena z predchadzajuceho vztahu, kde byvaly bol velmi zaujaty na pekne baby...a teraz z toho upodozrievam aj mojho terajsieho priatela:o(