Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Mate niekto skusenosti s pripravkom Lipoxal Extreme?

alicazazrak

ja som si ho kupovala ako doplnok pri diete pomaha znizit hmotnost a urychluje spalovanie tukov, co je vyhra ak potrebujes schudnut, pretoze cely ten proces je strasne zdlhavy, a vela krat sa prave preto ludia vzdavaju, kedze nevidia vysledky

tammy

pri diete je lipoxal velmi dobry, drzala som dietu aj cvicila ale to spalovanie tukov islo velmi pomaly, dost tomu pomoze

Karollll

Musím říct, že jsem s přípravkem Lipoxal Effect Také dlouho váhala, ale nakonec jsem si přečetla tuto užitečnou recenzi painandgain.cz, ve které najdete například informace co Lipoxal obsahuje, jak ho dávkovat, jaké má účinky atd. Snad to někomu pomůže :)

Kristynk_a

Ja konkrétne s ním skúsenosti nemám ale kamoška s ním krásne schudla. Dlho držala diéty ale chudnúť sa jej stále nedarilo alebo len kilo-dve. Teraz schudla 8. Samozrejme na sebe aj maká, beháva a chodí do fitka, bez toho by to asi nešlo

Sona345

Užívam Lipoxal 3. mesiac, chodím na spinning a pilates, jem veľa ovocia a zeleniny, raz denne kompletné jedlo a zatiaľ som schudla 6 kg. Takže ja som spokojná. Rýchlejšie chudnutie by už mohlo byť na úkor zdravia a to rozhodne nechcem

Nataly5

Mne Lipoxal pomohol, dodával mi energiu a pocit sýtosti. Žiadne pálenie žalúdka som po ňom necítila. Ale nemožete očakávať, že budete brať nejaké prášky a budete chudnúť. Práca zostáva na vás. Ale pokiaľ sa budete zdravo stravovať a pravidelne cvičiť ako doplnok vám može pomocť. Ja ho dporučujem

WEWERKA565

Ja mám lipoxal zo stránky lipoxal.sk a za 2 mesiace mám už šesť kíl dole a to so len pridala bicykel a korčule :) Spokojnosťť

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Mate niekto skusenosti s pripravkom Lipoxal Extreme? - Fórum - ZDRAVIE.sk