Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Mate niekto skusenosti s pripravkom Lipoxal Extreme?

lenushik333

Ja som to užívala asi týždeň, schudla som s tým, ale pálil ma žalúdok, tak som prestala..
Predám zvyšných 80tbl za 15€..v prípade záujmu ma kontaktujte na lenushik333@azet.sk

mima444

Ahojte, ja som si Lipoxal kúpila, no po prvých 4 dňoch som to prestala používať, pretože mi tak isto z neho začalo bývať nevoľno.
Preto ho rada predám ak má niekto záujem, 1 balenie je úplne plné (60) a z toho druhého chýba 12. Cena 35e.

figa12@azet.sk

lavender33

Ja som využívala 2 krabičky. Pár minút po prehltnutí som cítila v žalúdku pálenie, to je tým že obsahujú výťažok z Chilli. A neschudla som ani gram. Je to FAKE!

marijam

Ruza!! Ženy ako si Ty neskutočne obdivujem!!! Ja mám len 22 a vec, že Teba ale aj iné veľmi obdivujem..Ste pre mňa motiváciou :-)
Gratulujem k schudnutým kilám zdravou stravou, a nie si dopomáhať tabletkami :-) A ešte v Tvojom veku, že to takto dokážeš vydržať a hlavne udržať...máš môj obdiv :-)

dada

dlho som vahala ci kupit tieto lieky ale chcem ich vyskusat bola som v 2 lekarniach povedali ze maju vypredane a v 3 ich mali....dala som si dnes dve tabletky po jedle a zatial nemam ziadne vedlajsie ucinky uvidime ci sa mi podari schudnut

ruza

Milé dámy mladé aj postaršie?:)
Odporúčam vrelo každej jednej- záleží na jednom -jedlo-!!
Vo svojich 15. som mala 63/152 výške.
Do roka som schudla na 53kg. Teraz mám 56rokov a vážim 58 kg dá sa to regulovať len pevnou vôlov žiadne vitamýnové a vyživové doplnky . Psychika je rozhodujúca a sama sebe si prikázať pri hocijakom bylinkovom čaji že je to PRE MŇA PRE MOJE TELO!!!! /pribrala som viackrát, a čaje a pohyb a tanec my pomôže/

darkmother

no je to LEN vyzivovy doplnok a neda sa preverit aku koncentraciu ucinnych latok realne obsahuje. na slovensku totiz neexistuje pravny predpis, ktory by umoznoval preskumat, ci sa uvadzane zlozenie zhoduje so skutocnym stavom veci - mozno len skumat, ci neobsahuje skodlive latky. na letaku moze byt napisane vselico.. do vyzivovych doplnkov by som uz neinvestovala ani cent, keby som vedela, ako to chodi pred par rokmi, mohla som mat nasetrene na dovolenku niekde v himalajach... lipoxal som mala, pamatam si ze som nepotrebovala kavu, ale urcite som s nim nechudla.

Barbieeeeee

Caute dievcata, ja som Lipoxal vyskusala niekolkokrat, aj s kombinaciou so sportom a zdravou stravou. Nikdy mi vsak nezabral :( akurat ma straaasne odvodnoval, bolo mi z neho neskutocne zle na zaludok a nemohla som spavat kvoli tej guarane ci co to obsahuje. No neviem, fakt by som si ho uz nikdy nekupila. Radsej si sadnem na bike...Takze urcite neodporucam vyhodit peniaze. Radsej si kupte L-carnitin.Ten je ok

hajnal

Kolko stoja tie tabletky? A je to bez preceptu? Chcela by som natrvalo zmenit zivotny styl a na zaciatku by som chcela nieco co mi tlmi chut na jedlo a to hlavne vecer! dakujem za rady!

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Mate niekto skusenosti s pripravkom Lipoxal Extreme? - Fórum - ZDRAVIE.sk