Mate niekto skusenosti s pripravkom Lipoxal Extreme?

momo

wewe, keď chceš stratiť chuť na sladké, kúp si obyčajný Chrom od maxi vita, ktorý predávajú ako výživový doplnok napr. aj v LIDLI. Stojí asi 70 Sk a je v ňom 30 tabliet, balenie Ti vydrží na mesiac, jedna tableta denne. Mne to zázračne pomohlo a vôbec už nemám chuť na sladké, dokonca ani keď kolegyňa do seba celý deň hádže cukríky z bomboniéry či napcháva sa keksami a podobne :-) A okrem toho chróm doplnok stravy, neškodí organizmu, pretože človek ho naopak v strave prijíma málo, na základe čoho mu potom kolíše hladina cukru v krvi, čo sa prejavuje chuťou na sladké.

wewe

cawte,pls niekto kto uz bral lipoxal extreme,chcem sa vas opytat kedy vam zacal ucinkovat lebo ja ho beriem uz asi 4-5 dni a este stale mam strsnu chut na sladke,zacala som ho brat prave kvoli tomu lebo nejde mi ani tak o schudnutie ale o to aby som vela nejdela sladkeho.dakujem

anjelik

Ahoojte, ja som si kupila Lipoxal vcera, dnes som zobrala prvu tabletku, snad mi to pomoze, potrebovala by som schudnut asi tak 7 kil:o)

angi07

Ahoj, chcem schudnúť asi tak pať kíl, nie som tučná, mám 160 cm a 52 kíl, ale mám silnejšie boky a stehná a ruky mám , ako palička. Chcem si vyskúšať Lipoxal extreme, aj cvičím vedľa toho, len sa bojím, či mi NEZMIZNÚ AJ PRSIA. Aké skúsenosti máte?

susa3

ahojte,dnes som si kupila lipoxal extrem ale na obale je napisane ze by som mala brat dve tablety denne a na nete odporucaju az 4 ale zda sa mi to hrozne vela.pls odpiste,ze ako sa to ma spravne brat diky:)

martika11

ahojte.ja som brala lipoxal ale ten klasicky a bola som maximalne spokojna.pomohlo mi to najma na bokoch,stehnach a zadku.teraz ho beriem tiez /pribrala som po porode/ale len klasicky lebo extreme som nevedela dostat,ale musi to byt bomba.ODPORUCAM...pa

katuša

Ja som tiež brala Lipoxal, ale ten normálny a síce neviem, či som schudla, ale vyhladila sa mi dosť pokožka, celulitída sa očividne zmenšila...ja som spokojná