Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Mate niekto skusenosti s pripravkom Lipoxal Extreme?

chikita

Predam LIPOXAL EXTREME 120 tabliet + 5 az 20 tabliet ZADARMO(neviem presne kolko, mam ich v praci),,,Pouzivala som ich ale otehotnela som a uz ich nemozem brat :( CENA za 120 tabliet + nejake ZADARMO by bola 30 Euro,,cena na trhu je az oklo 40-45 EUro!!! piste na veronicka@atlas.sk

RNG

lipoxal extreme sice uvadza, ze je zlozeny s dvadsiatich roznych latok, ktore su viacmenej spojene so spalovacmi tukov a podobne, ale neuvadza nikde specificke mnozstva, vytazne koncentracie , obsahy aktivnych latok a pod.
www.nobelplus.sk.

Vseobecne, prostriedky, ktore len hmliste naznacuju, z coho su zlozene su spravidla vzdy slabe a miesto uvedenia vysokych mnozstiev klinicky ucinnych zloziek na mozne porovnanie s druhymi ich nahradzaju vseobecnym popisom zloziek, bez uvedenia , ake davky z nich boli pozorovane ako klinicky ucinne.

WAKA_WAKA

Ahoj! Beriem poctivo kazdy den tablety Lipoxal Extreme uz 1 mesiac, no zatial nic na vahe nevidno. Sice som sa nemerala, ale asi ani z obvodu som nezhodila. Ale musim povedat, ze chodim cvicit a jem minimalne, obmedzujem aj cipsy, hranolky, sladkosti atd... Jedinu zmenu, ktoru pocitujem, je, ze mam mensiu chut do jedla, na sladke skoro vobec, no o to viac na slane- co ja som bola vzdy skor na sladke....
Kupila som si dalsie balenie, skusim co to spravi a ak nadalej nic, tak si uz urcite ziadne nove balenie nekupim

tinnka

ano, moja mama si to kupila a štve ma... vykašlite sa na tie hlupe tabletky! myslite že po takej tabletkovej kure budete vyzerať ako modelky? stoji to majland a taku tabletku si m ožte pripraviť aj same.. vypite liter kvalitneho zeleneho čaju a okrem spalenia nejakych tych kalorii vam to pomože aj v inych smeroch .. zeleny čaj je totiž hodnoteny ako najlepši čaj z čajov
nedam naň dopustiť :)

ellika

myslite ze je naozaj dobry Lipoxal extreme??myslite ze sa mi oplati kupit?a po akej dobe sa ukazu aspon male vysledky?

lucia_KE

Ahojte,
ja som si kupila vo VITALANDE Stacker 4. Doporucili mi ho tam kocky ako silny termogenicky spalovac. Zacala som chodit do fitka a raz do tyzdna behat v sobotu rano na lacno na 30 minut. Neviem ci je to spalovacom, alebo pohybom. Za mesiac som schudla 6,5 kg. Takze Vam ho kocky moje vrelo odporucam.

zuzana 153

Ja mám s Lipoxalom velmi dobrú skúsenost.Schudla som s ním za mesiac aj pol vyše 20kg.Cvičila som(posilnovni),ale stravu som nezmenila.Jedine som prestala jest múčne jedlá(hlavne chlieb),lebo od nich sa strašne priberá.Ale čokoládu som si kludne dala kedy mi prišla na chut.A treba vynechat minerálky a sladké nápoje.Ked tak len jemne perlivé a bez sodíka,alebo grepový juice s vodou riedený,ale tiež len 2dcl denne.ODPORÚČAM HO!!!

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Mate niekto skusenosti s pripravkom Lipoxal Extreme? - Fórum - ZDRAVIE.sk