Mate niekto skusenosti s pripravkom Lipoxal Extreme?

dia0001

Ahojte..Lipoxal som brala pred pár romi a schudla som nejake 2-4 kila...no jojo eferkt sa dostavil...nevedela som si ho vynachvalit...prezentovala som ho ako to najlepsie na chudnutie co existuje...ALE:asi pred 2 zýždnami som si ho kupila znova a odhodlana schudnut som ho uživala obmedzila stravu a cvicila...po 3 dnoch som takmer skoncila v nemocnici....bolo mi nenormalne zle..busenie srdca, tocil sa mi cely svet, nevladala som ani sediet...proste velmi zle stavy...dnes idem na to s rozumom...cvicim zdravo sa stravujem a som rozhodnuta ze si na moju vysnivanu postavu pockam trosku dlhsie...ak by ste niekto naivny chceli 2 pool mesacne balenie lipoxali tak ho darujem...

mandarinka

ahojte... prosim poradte mi... chcem schudnut aspon 5 kil. Nemyslim si ze som tucna ale mam vysku 165cm a vahu 61kg, ale tie nemiestne poznamky od okolia uz dalej nevladzem pocuvat... Brala som lipoxal ale bolo mi z neho len zle, a preto som dala dole 2kila, no bohuzial za cely mesiac... po vysadeni som o5 pribrala... pravidelne cvicim a stravu nemam najhorsiu, no stale sa nic nedeje. Ked nahodou nepriberiem, tak mi vaha stoji. Chodievala som behat 4-5krat do tyzdna a znicila som si kolena, co na moj vek (16rokov) je dost zle... uz neviem co mam skusit :( behat nemozem, strava nepomaha, a moje telo sa nemeni... namiesto toho som stale nervozna a hanbim sa chodit von.... da sa s tym nieco spravit?

Kerynka

Ahojte. Tak ja Lipoxal užívam už tretí týždeň ( niekedy 2x denne, niekedy 1x ) a dala som dole 4 kg. Je pravda že som sa trošku obmedzila v papaní a pijem iba minerálky. ale aj tak myslím že bez neho by som tak nechudla...

bodybuilder

baby, baby len so samotnych tabletiek na chudnutie vela neschudnete. Dolezite je k tomu pridat stravu a cvicenie. Vzorec je jednoduchy viac energie vydat ako pridat. Prosim nenechajte sa pomylit ani tym, ze vaha nejde rapidne dole. Svaly si tazsie ako tuk. Mnoho krat prave v zaciatkoch redukcnej diety tuk aj splaujete, ale vaha nejde dole. je to prave kvoli vyssie uvedenemu. Takze nestarcat halvu, dietovat a cvicit.

VANDY

zdravim, pripajam sa ku debate ohladom liekov na chudnutie-lipoxal extreme. kupila som si velke balenie, beriem 2 tabletky rano a dve poobede sucasne s jedlom ako to pise v navode, bicyklujem, denne chodim peso a cvicim, zdravo sa stravujem, no neschudla som zatial nic, je tomu uz mesiac, co to uzivam. Moja vaha bola vzdy 50kg, no po porode som pribrala a uz sa snazim 5 rokov zhodit, no nejde to, teraz vazim 65 kg, je to asi v tom, ze ak je organizmus zvyknuty cvicit a papat zeleninku, asi je voci tomu imunny a uz s nim nepohnete, zabera asi len tam kde sa zmeni zivotosprava a pohyb. teraz mam viac chut na sladke a jasom v zivote na sladke chutky nemala, aj teraz sa tomu vyhybam, ale co beriem tie tabletky, nuti ma to na sladke. takze zalezi to pravdepodobne od toho aky mate organizmus a naco bol zvyknuty a zle aj mne byva castejsie, asi na tom nieco je,ze je to tymi tabletkami, jednoducho zavidim tym, ktorym to pomohlo, mne bohuzial nie

enaa

ahoj ja uzivam stacker 2 XPLC vihodila som za tie tablety 1200 korun a cwicim beham a wobec nechudnem ...neviem cim to je mozne poradite mi akoo ste schodli ked ste tieto tablety uzivali dakujem za odpovede

alenkaaa

ahojte, predám stacker 7, minula som asi 7 tabletiek ale nemožno ho kombinovať s mojimi liekmi čo trvalo užívam :( tlmil mi hlad a bolo to super, autosugescia funguje a "naštartoval ma" na chudnutie :) ale tlmí mi účinok liekov.. tak ponúkam na predaj (povodna cena 43 EUR, predá, za 35 EUR.. mail: alenka948@azet.sk

lostraveller

AHOJTE, PREDAVAM LIPOXAL EXTREME 39 TBL ZA ZVYHODNENU CENU 12 EUR PLUS POSTOVNE(max.2Eura)Expiracna doba 2.10.2010 Dovod predaja: Schodla som z nich 6kg za 2 mesiace a som spokojna. Zvysne tabletky rada ponuknem dalej. KONTAKT: retrossali@hotmail.com DO SPRAVY NAPISTE ZAUJEMCA O LIPOXAL. Dakujem!

A NIE JE TO PODVOD ANI REKLAMA ANI DEALER!!!