Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Mate niekto skusenosti s pripravkom Lipoxal Extreme?

VANDY

zdravim, pripajam sa ku debate ohladom liekov na chudnutie-lipoxal extreme. kupila som si velke balenie, beriem 2 tabletky rano a dve poobede sucasne s jedlom ako to pise v navode, bicyklujem, denne chodim peso a cvicim, zdravo sa stravujem, no neschudla som zatial nic, je tomu uz mesiac, co to uzivam. Moja vaha bola vzdy 50kg, no po porode som pribrala a uz sa snazim 5 rokov zhodit, no nejde to, teraz vazim 65 kg, je to asi v tom, ze ak je organizmus zvyknuty cvicit a papat zeleninku, asi je voci tomu imunny a uz s nim nepohnete, zabera asi len tam kde sa zmeni zivotosprava a pohyb. teraz mam viac chut na sladke a jasom v zivote na sladke chutky nemala, aj teraz sa tomu vyhybam, ale co beriem tie tabletky, nuti ma to na sladke. takze zalezi to pravdepodobne od toho aky mate organizmus a naco bol zvyknuty a zle aj mne byva castejsie, asi na tom nieco je,ze je to tymi tabletkami, jednoducho zavidim tym, ktorym to pomohlo, mne bohuzial nie

enaa

ahoj ja uzivam stacker 2 XPLC vihodila som za tie tablety 1200 korun a cwicim beham a wobec nechudnem ...neviem cim to je mozne poradite mi akoo ste schodli ked ste tieto tablety uzivali dakujem za odpovede

alenkaaa

ahojte, predám stacker 7, minula som asi 7 tabletiek ale nemožno ho kombinovať s mojimi liekmi čo trvalo užívam :( tlmil mi hlad a bolo to super, autosugescia funguje a "naštartoval ma" na chudnutie :) ale tlmí mi účinok liekov.. tak ponúkam na predaj (povodna cena 43 EUR, predá, za 35 EUR.. mail: alenka948@azet.sk

lostraveller

AHOJTE, PREDAVAM LIPOXAL EXTREME 39 TBL ZA ZVYHODNENU CENU 12 EUR PLUS POSTOVNE(max.2Eura)Expiracna doba 2.10.2010 Dovod predaja: Schodla som z nich 6kg za 2 mesiace a som spokojna. Zvysne tabletky rada ponuknem dalej. KONTAKT: retrossali@hotmail.com DO SPRAVY NAPISTE ZAUJEMCA O LIPOXAL. Dakujem!

A NIE JE TO PODVOD ANI REKLAMA ANI DEALER!!!

striga

fandim Marcele222 tiez som lipoxal skusila.. ano on kazdemu pomoze ale iba v tom pripade ked svoje telo vystavite zatazi.. pomaha spalovat tuky pri fyzickej namahe.. avsak nech si ziadna kocka nemysli ze bude jest tabletky a schudne to kde ste videli. vo filme?? rychla chodza, aerobne cvicenia na 30 minut, nevyvazat zadocky v autobusoch, nejest hranolceky s vyprazanym syrom a za rok som dala dole 26 kil. :) aj bez lipoxalu..

betty447

Kde sa da kupit ten Lipoxal alebo Stacker2?Potrebujem schudnut 7kg skusala som cokolvek a nic sa so mnou nedeje xcela by som vyskusat niektore tablety poradte ktore su naj dik Sue

marcela 222

ahojte ten lipoxal je obyčajna hlupost prosim ak ma ozaj niekto zaujem si ho kupit tak skor než to urobi nech si 2krat rozmysli.Po celej davke velkeho balenia som neschudla ani kilo.Akurat mi bolo zle až na odpadnutie.Teraz už6.den som zmenila rapidne stravovanie začala som 20.min.každy den cvičit a na počudovanie mam 2.kg dole.Je to taka jarna očista ktoru robievam každy rok. Takže rada pre každu CICU NEžER A HYB SA!!!

mrkvicka

Ahoj bra som Lipoxsal a vôbec som neschudla ,aj som menej jedla nemal nejaky učinok.Je trochu ťažky na žalúdok aspoň pre mňa .

jaaaaa

HeLoOuuu ______________PROSIM__________- ____________MOZE_____________ SA _____________UZIVAT___________ LIPOXAL ___________EXTREME _____________________S ________-STACKER 2 -_________________-SUCASNE??????????????, ODPOVED MI PROSIM POSLITE NA LINDULKA9139@AZET.SK______________________________ __________________________________________________ __________________________________________________ __________DAKUJEM

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.