Mate niekto skusenosti s pripravkom Lipoxal Extreme?

majkami

no tak to je somarina ten lipoxal extreme.............
JA SOM ZA NHO DALA ...VYSE 1700 SK ZA VELKE BALENIE A TOTALNE MI NIC NEPOMAHAL ........................ AKURAT KED SOM PRESTALA HO UZIVAT .....TAK SOM PRIBRALA AJ TO CO SOM NESCHUDLA TAKZE MOJA VAHA IDE HORE,,,,,,,,,,,, RADSEJ PORADIM ,ZMENIT JEDALNY LISTOK ,,,,,,,,,,A TROSKU CVICENIA ALE ,,,,,,AK SA NIEKOMU NECHCE A CHCE ,SCHUDNUT PO SEDECKY NIC NEROBENIA TAK.............. TO ESTE NIEJE .............NIKDE ZE CLOVEL SCHUDNE.TREBA MAT LEN .........VIERU A TRPEZLIVOST............. RADSEJ AK CHCETE UZIVATE CAJIK PU-ERH TO JE FAKT DOBRE ,,,,,,,,, JE TO MOJ NAZOR,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,, ALE LIPOXAL NIEJE NIC MOC ........... TAK VAM PALCE SCHUDNITE ..........JA SA TO CHYSTAM VIAC AKO POLOVICU SVOJHO ZIVOTA

lukas1111

Zdravim.Rad by som napisal koment na Lipoxal direct. Nech si hovori, kto co chce,ja som s nim schudol 4 kila za dva tyzdne.Ale samozrejme som s nim zacal cvicit, taku pol hodku denne.Nikto nemoze cakat, ze ho bude jest a schudne.to je blbost.Prvy den mi bolo blbo, ale to je normalne, dokonca to aj pisu v letaku.Ziadne problemy s tlakom nemam a citim sa dobre.Nechcem tu robit ziadnu reklamu,len pisem co je pravda.Co sa tyka stravy, jem 5 krat denne.Raz za den tam musi byt zelenina.Aj ked najdolezitejsi je pohyb a motivacia.Niekto tu pisal, ze zje jednu tabletku denne a nic to nerobi.Ani sa necudujem maju sa brat 4 tabletky za den. 2 s ranajkami a 2 s obedom.Moj problem bol najma neskutocna chut na sladke.Bol som schopny zjest kazdy den dve milky cokolady.Ako ho berem, tak som sladke mal mozno 2 krat.To bol v kratkosti moj nazor :)) Vsetkym drzim palce a pevnu volu.

nailea

ahojte ja uzivam lipoxal extrem asi dva mesiace a vobec nic mi nieje schudla som aj postava sa mi vyformovala tak snad ked ho douzivam nebudem mat ziadne nasledky

dada

ahojte ja mam zlu skusenost,pocas uzivania sa mi stavala to ze som casto kolabovala a ked doktor zistil co uzivam tak mi odporucil s tym okamzite prestat odvtedy mam problemy so srdcom!!!a dovtedz mi nic nebolo!!!!

moncika

ahojte ja som si prave chcela ist kupit ten lipoxal,ale vase komentare ma presvedcili.objednala som si radsej stacker2.no som zvedava.ale podla mna hlavne je zmenit stravu a pohybovat sa,ale ked niekomu sa nechce alebo nema cas,tak neviem co ma robit...

cheryl

No som zmetená z toho, čo tu píšete o lipoxal extreme, dnes som si ho kúpila dala som zaň vyše 1000.- sk a kúpila som si ho preto, že chcem schudnúť do spodnej časti tela, skúšala som i steper, pravidelne chodím na spinning, no veľký výsledok tam nevidím, takže uvidím ako to pôjde s používaním tohto prípravku, no je fakt čudné že v balení nie je žiaden návod, vôbec nič. dnes som si zobrala 1 tabletu tak dúfam že neodpadnem

ladyfire

Ja nemam osobne skusennosti s LE, ale kupila som si v Poluse 7-Phenylstack. Hovorim som spokojna. Vaha ide dole a ja sa nestacim divit, co dokaze kombinacia spravnej stravy, s cvicenim a vhodnym pripravkom. Stranka kde ho mozes najst www.stacker2.sk
www.stacker2.sk

elizabetha

Ahojte. Moja kamarátka si ten Lipoxal kúpila a po celej dávke, možno aj dvoch, keď mi o tom povedala, jej zistili poruchu srdca. a bum má to na celý život. teraz len cvičí a dodržuje delenú stravu. Kila idú dole. Síce pomaly ale isto.