Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

ocne tiene znacky Pupa !!

vševedka

Pupa je kvalitná talianska kozmetika, rokmi overená. Predaj v spomínanom Shoping palace, ale aj Marionnaud, niečo aj na niektorých stránkach na nete,cez google kozmetika pupa.

inka

predajna s kozmetikou zn.PUPA je v bratislave v OC Palace pri zlatych pieskoch.teda aspon bola,nebola som tam uz veru od leta.

fnaj

pupa? tuto kozmetiku poznam uz dobrych 25 rokov.Ak niekomu nieco hovori tuzex,tak vie o com hovorim.Vsak tam bolo dostat cerven na lica,ocne tiene rozne aj kazety.Skoda ze to vsetko pominulo.Bola to vyborna kozmetika a za dostupne ceny.

karolinka:)

ahojte:) mne pupa kozmetiku kupila sestra a tiene su krasne ako su aj za 300 sk a najlepsie su tiene palene oni sa palia v peci a su super krasne farby a tak dlho vydrzia a sa oplatia a vyborne teda este podla mna lepsie a lacnejsie su gosh!!! pupa je podla mna draha , gosh sa mi zda lepsi cenovo dostupnejsi ...a gosh dostat aj v dm drogerii vsade:)

tiene

no je to taka dvojposchodova kazetka,so zrkadielkami,malou spiralou,ceruzou a oci a aplikatormi,dokopy mozno 11 tienov a 4 lesky na pery. dostala som ich len vcera ale su to pekne odtiene,este som vsak neskusala. ak vyskusam,napisem.

flower

no jeden samostatny tien tam stoji okolo 190 Sk. minule ma tam zaujala jedna rozkladacia kazetka ocnych tienov v tvare mysky - ta stala 890 Sk a nebola prilis velka. ceny sa tam pohybuju rozne, zalezi aka velka je ta kazeta, ci je aj v nejakom zaujimavom obale, kolko tienov ju tvori. v pupe maju krasne veci, ale maju aj dost vysoku cenu.

envy1234

ahoj, no ja viem len tolko, ze pupa je v BA v palace na zlatych pieskoch. nekupujem ju, ale mam pocit, ze tiene tam stoja okolo 300 sk (mono alebo duo, teraz neviem, kamoska to kupovala davno). skus sa kuknut na nete. a ozaj, su dobre? lebo som nad nimi uvazovala

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

ocne tiene znacky Pupa !! - Fórum - ZDRAVIE.sk