akne..cierne bodky..starostlivost o plet...AA..zopar otazok

Príspevok v téme: akne..cierne bodky..starostlivost o plet...AA..zopar otazok
proosiim rada

mam 15 rokov a chcela by som poradit ohladom starostlivosti o plet...mam niekolko otazok...ale je ich dost vela:D...1-nad cim je vhodne naparovat pokozku ked chcem vytlacat cierne bodky?..nad nejakym cajom ?..a zaroven aku doby by som sa mala naparovat?

2-do akej miery ovplyvnuje pitie zihlavoveho caju stav pleti?..su aj ine caje vhodne na akne ?...

3-ake potraviny posobia priaznivo na stav pleti a naopak akym sa mam urcite vyvarovat...je pravda ze mlieko zhorsuje akne?

4-je dobre oplachovat tvar salviovym odvarom?..niekde som citala ze to posobi protizapalovo...

5-ake mate skusenosti s pripravkom eclaran 10?

6-namiesto tekutej alpy mozem na vysusovanie pouzivat aj taky krem Alpa?

7-pouzivate niekto make up Shniny Touch?..co si o nom myslite?

8-niekde som citala ze ked mam vyrazku je dobre na nu prikladat obklad z odvaru repika..pomaha to?..poznate ine bylinky vhodne na obklady na vyrazky?

9-poznate niekto mast hojivy zazrak v takej ruzovej nadobke?..ak ano neviete ci je dobre to davat na vyrazky aby ich to zahojilo?

viem trochu vela otazok ale ak viete odpoved co len na jednu z nich prosim napiste velmi mi pomozete...a mozte napisat aj nejake vase osvedcene tipy..dakujeeeeem strasne moc za kazdu odpoved
------------
Akné - www.zdravie.sk, www.zdravie.sk

miroslavaa

ALIA,na čierne bodky pomáha aj pleťová voda GARNIER,tá modrá a tiež aj ten čistiaci gél a píling.Za kozmetičkou zájdi, poradí ti, ale viac ako raz za mesiac k nej nechoď, lebo v budúcnosti Ti naozaj budú tvár zdobiť rozšírené póry.PITYOL stojí 50,-Sk a ak si ho dáš 2x denne v poho aj na celú tvár v primeranej vrstve o 2 dni sa ti to zlepší,naozaj ver mi a skús to.Držím palce.

poliewoocka

Alia:
mas az privelmi rozsirene pory.Skus zajst za kozmetickou a porad sa na vhodnej uprave.

Chanelka:
samozrejme,mozes ist ku kozmeticke.Poradi ti aj ohladom starostlivosti a predides roznym problemom.Ja som u mojej platila za hlbkove cistenie do 300 sk.Davaj ale pozor na to,akou technikou robi cistenie a cim ti rozsiruje pory.Nie je dobre,ak rozsiruje pory cisto len parou(vaporizator) a mechanicky(vlastnorucne)ti vyrazky vytlaca.Budes mat neskor problemy s rozsirenymi pormi.Dobre je,ak pouziva taku akoby "odsavacku",cim ti "beha" po tvari.

kikyo:
Tvar si naparuj pred hlbkovym cistenim.Do mensieho hrnca daj na dno vodu a nechaj,az kym mierne nepovrieva.Plamen stis,nech sa len z vody mierne pari.Pridaj za trosku byliniek-harmancek,alchemilka,repik,sirotka,skoroc el,rebricek...Naparuj asi polhodinu.

alia

takze..a ako je financne nakladny ten laser, alebo piling...som totiz studentka:)ale ak by to pomohla rdaa by somm sla..a na koho sa mam obratit..mam 18r.

kikyo

ja mam 13 a mam tiez problemy s akne,ciernymi podkami,mastnou pletou... pouzila som secky mozme pripravky od tych ktore odporucaju aj taake co mi odporucili kamaratky a tak,, a s tymi vyparmi akoze nechapem com si to mam vyparov v niakom caji alebo v com ..presny nazov chcem veet a este koko krat za den a pri jednom vypare mam si vyparovat 15az 20minut teda pytam sa aku dobu ...prosim surne odpovedzte a ak tu teraz niekto je nech hned napise

chanelka

no povedala by som aj viac :D ale je taky den ze namam ani jednu .. ale hlavne tie upchate pory na nose pri nozdrach .. :) a mam mastnu plet.. do keluu .. preco ja. :(

ftftft

niekedy sa ti vyhodia dve tri vyrazky a mas problematicku plet?...myslim ze nemas aj ked som ta nevidela...ale boli casy ked som si naratala vyse desat velkych cervenych ale uz je to v pohode takze sa neboj...a ked hchces mozes chodit aj teraz ved te je normalne ale neviem kolko to stoji

chanelka

mam 14 .. myslite ze by som mohla chodit ku kozmeticke ? aby som to v dospelosti nemala zle mala by som si dat plet cistit uz teraz u kozmeticky, pretoze mam rozsirene pory a dakedy mi vydu 2-3 ,vyrazky .. mam problematicku plet..je to drahe ?? pls odpiste ten k to chodi ..