Durex performa - zaberá?

abcdefghijkl

zdravim.ked som mal 6rokov robili mi nanom obriezku.teraz mam DVADSATDEVET.a problem pri milovani.nevydrzim ani dve minuty.mozte mi poradit co mam urobit abysom vydrzal aspon dvadsat minut,budu tie kondomy ucinkovat..

fedo

je to dobra vec, ale mne v polovici pripadov znizil citlivost natolko, ze mi proste splasol, preto radsej pouzivam ine + "skrtiaca metoda" ktora tu bola spominana

andyna

U kazdeho je to individualne. Niekomu to moze naozaj pomoct, ale ked sme to pouzili my s priatelom, tak mu to znizilo erekciu a potom si este chudak ani necitil zalud asi 20 minut aj ked si to uz zmyl.

aakajafl

no tak my sme mali tiez ten problem, potom som priatelovi povedala nech ich kupi, a potom to netrvalo 2 minuty ale takych 10 aj viac...ale hovoril ze by este vydrzal viac :) takze asi to pomaha...a tak isto treba trochu cviku nech si zvykne, ale na zaciatok pomahaju

havo

U mna sa prave potvrdilo, ze mi zrusili erekciu. V zivote viac ich nepouzijem. Nemam problem vydrzat, len som ich chcel skusit a na mna to asi zabera az prilis. Uplne mi to znecitlivelo zalud - ale fakt takmér uplne - ked som sa ho dotkol - nic som necitil. Takze som necitil takmer nic ani v partnerke a erekcia postupne jednoducho ochabla...

michaell

Chce to len cvik. Ja som vydrzal najprv len 5min, teraz je to od 15az do 40minut. Netreba na to ziadne specialne kondomy, co je uplna hlupost. Ked mate pocit ze uz budete, staci to prerusit a o chvilu zacat znova. Pouzivat takzvanu skrtiacu metodu.

lenja

bol som na tom podobne ale vobec som si z toho nerobil tazku hlavu, performu som zakupil len nahodne a mozem povedat ze to fakt zabera!!!!!:)