skareda...

Príspevok v téme: skareda...
klara 20r.

ahojte mojim problemom je to ze si myslim ze "ju" mam skaredu. este som nemala sex pretoze sa bojim ze ked ju ukazem xlapcovi tak sa bude cudovat alebo ze sa mu nebude pacit. nemam taku klasicku ciarku ako vacsinou zeny maju ale mam dost dlhe pysky a vsetko mi to tam vytrca. je to normalne? nie je to nejaka vada? ked si pozriem nejake obrazky alebo videa tak tie baby maju vacsinou vsetko take male a pekne a ja to tam mam vsetko akesi dlhe, ovisnute.. je to pre xlapcov dolezite ako "ona" vyzera? prosim o vase nazory, dakujem.

Pindurka

Klara klidek ...bože moj tak toto už vážne nie je normálne? Ja nechápem, aké sú niektoré dievčatá no ako to povedať, aby si sa neurazila...to nemáš dosť starostí len toto?? Prebohaa... ja neivem, čo povedať... chalan, ktorému záleží len na tom, ako tam dole vyzeráš, je totálny idiot..s takým chalanom by som nevydržalala dlhšie ani minútu..Pretože by za to ozaj nestál. a ak nájdeš toho správneho ktorý ťa bude milovať..tak ako si zaslúžiš, ani vo sne ho nenapadne, aké máš pysky...prosím ťa...ozajstný sex z lásky je nádherný, a vôbec sa ani jeden z vás nebude čudovať a zamýšľať nad tým, ako vyzeráte...tak sa normálne upokoj, a trochu viac si ver, uvidíš, že sa z toho raz ešte budeš smiať....:)) Prajem Ti veľa šťastia..

D_nika

ja mam tiez rozlicne pysky a vobec by ma ani nenapadlo sa trapit tym, ako mi ta "moja" vyzera... ako baby, sak nemate dost komplexov s vahou a podobnymi vecami? este aj toto? pekne sa dole uprav, ohol a vsetko bude ok, chalan, co ta bude lubit sa ani len nezamysli na tom, ze by si ju nemala peknu a uvidis, ako bude lubit teba a aj ju :)) vazne, kocky, sak aj vy sa mozte zacudovat chlapom, ze co to z nich visi :D a ziadna to nerobi :)) tak klidek :))

:-(

aj ja mám veľké pysky :-(, jeden je aj väčší ako druhý, keby boli aspoň rovnaké, ale nie, a aj k tomu tak čudne vyzerajú, nie po celom to mám, iba to tak škaredo ovísa, asi sa nikdy pred nikým nevyzlečiem :-(

awoj

mas tzv. motylika,,,,xixixi su pokladane za najkrajsie na svete,,,takze nemaj strach,,,mne kamos stale basni aku ju ma jeho priatelka,,,ze po vzruseni sa jej tam dole spravy pekny motylik...ze je stoho paf...papa

zuzana175

klarka,pre to sa nemusis trapit.aj ja som si to myslela,ale teraz viem,ze to chlapci maju radi.je to uplne normalne a nepocuvaj tych blbcov......