Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

HAK YADINE

barbinka

ja som nič nevyvolala, nemôžem za to, že niektorí ľudia neznesú názor druhých. tak sa láskavo do mňa nenavážaj láskavo. a jasné, že si kúpim, ja nie som odkázaná na tvojich 200,-Sk.

usiko

No a ja som povedala ze ich chcem predat za 600 sk, nie za 400, pretoze pre mna tie dve kila nieco znamenaju, a mozno dve kila usetrit, to bude znamenat nieco aj pre nejaku inu babu, co si to odo mna kupi....barbinka, mas recht, chod si to kupit do lekarne...a potom porad ostatnym, co to uzivaju, kde dostanu dva balenia za 600 sk...joj, barbinka...uz nechcem s tebou komunikovat....vynechaj ma zo svojich reakcii...ved vies, ze si vyvolala uz v nejednej teme hadku, ze?

barbinka

usiko: tak sa pozri. ja som povedala, že ti dám za ne 400,-Sk. Buď to predáš,alebo ti to zostane a nebudeš mať nič. keď to bude za 600,-Sk, to si už rovno môžem kúpiť v lekárni. tie dve kilá nie sú až taký veľký rozdiel.

usiko

ahojte baby, ja viem, ze to nie je celkom fer ku pravidlam fora...ale mam zvysne balenia Yadine na 2 mesiace....za 600sk....som z Kosic...fakt ich nepotrebujem a vratila by som ich lekarovi, ale je to draha antikoncepcia, tak aby som dostala spat aspon cast penazi...ak niekto mate zaujem, napiste....dik

machulka006

ahoj, ja užívam Yadine užpol roka, a soms ňou veľmi spokojná...pleť ya mi vylepšila, nemám zmeny nálad, chuť na sex je, nepribrala som vôbec, a menštruácia mi chodí presne a navyše je ooooveľa slabšia a kratšia...čiže v pohode...

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

HAK YADINE - Fórum - ZDRAVIE.sk