Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Chudnutie na zadku a stehnách

cokoladka

mudr. matko111, kto ti vravi, ze mas pocuvat, nik ta nepozaval!! (a vobec, ako sa opovazujes nas volat velrybami?)Tak neotravuj a chod kade lahsie :))

mudr. matko111

Ahojte dievcata,ja mam tiez svoj problem.uz ma sere pocuvat tie vase kraviny o velkych zadkoch.vy ste velryby,tak sa vratte do oceanov,lebo vas tam dotiahnu z green peace.

bedna

karolina03:ano ....ja ked som cvicila,len mi spevnelo svalstvo,ale???dobre to vyzeralo...vyformovala sa mi postava...urcite to nieco ma do seba..a cvicila som aj tie cviky co opisuje nikuska..pekne som si lahla pred telku a ked boli spravy,tak som ich prezivala so stiahnutym zadkom.hahaha drz, sa pa

nikuska

ja poznam na zadok 3 cviky: 1.lahni si na chbrat, pokrc nohy a chodidla pritiskni na podlahu.Ruky maj natiahnute pozdlz tela.Zdvihni panvu a obe polky zadku k sebe pritiskni.Pocitaj do 10 a znovu sa poloz.Cvik opakuj asi 12x.
2.das sa do polohy macka(hadam nemusim vysvetlovat :D).Jednu nohu pokrcis do praveho uhla a pomaly s nou pohybujes hore a dolu, ale nepoloz ju na zem. Tiez opkaujes 12x na kazdu nohu
treti opisem neskor :D

shobian

pohybom sa spaluju tuky. a nejake cviky,ktore mozes robit aj doma - napr. vypady,ale smerom dozadu,striedaj nohy.alebo vystupovanie na lavicku,teda doma na postel,10krat zacinaj jednou nohou,10x druhou a nejake tri opakovania.

karolina03

a ozaj mam otazku::
mne sa tiez uklada tuk len na zadku a bokoch, ked zacnem cvicit, podari sa mi schudnut?? lebo ja si myslim, ze sa mi tym na tych miestach spevni svalstvo a neznizi sa objem v tychto partiach...

bedna

cvicili...cvicili...ale,marne....to tak musi byt..ja som sa aj zodrat isla..ale nic nezabera a ak ano tak len docasne...ja som po operacii starila boky a stehna,ale uz po polroku..to tu mam zas..tak ak sa nieco dozvies daj vediet....

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Chudnutie na zadku a stehnách - Fórum - ZDRAVIE.sk