Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

analny sex

noonaa

mna to vzrusovalo,bolo to fajn,ale stale som trpla ,bo mi bolo trba na wc,pak som mala nafuknute brcuhco,ako mi tam napumpoval vzduch a 2 dni ma prehanalo,len z tohto titulu to odmieam,je m to strasne trapne a ak mi aj nebolo treba na wc,vytiahli sme z utrob tela nieco,to bol pre mna trapas,ale ten chlap to chcel...no proste,pride mi to nechutne,aj ked ten pocit,zimomriavky aj na vlasoch

žabiak

Čo tu strašíš ľudí....dokonca sa mi to podarilo s neznámou pripirtou dievčinou na diske na toalete....nemal som gumika...tak som ju daval krasne zozadu,nechcel som riskovat,aby potom niekde po Žiline behal neaký žabiak s mojim faceom:)) a možem povedat ,že sa nestažovala, bola mokra ako Ďes zpredu.......a ako lubrikant uplne stačia sliny...netreba nič vacej....aj ked o tyžden som bol znova v tom lokali a videl som ju sa valať po neakom dalšom typkovi,takže to nebude žiadna mníška.....viva analissimo

maťa

moja prva skusenost s analnym sexom bola hrozna..tak neskutocne to bolelo az mi vyskocili slzy..ale to preto zy som nebola uvolnena a ani som to velmi nechcela...ale nedalo mi to pokoj tak som to skusala znova a znova a potom to uz islo... pouzili sme lubrikacny gel a uvolnila som sa...hlavne to musis chciet aj ty...

zuzicka222

a stalo sa uz vasmu partnerovi ze ho mal aj trochu od hovienka?alebo si predtym robite klistir?a ked ano tak ako presne?

maculiatko

jjjj
DA SA TO AJ S KONDOMOM ALE VIAC SI TO UZIJES BEZ NEHO A ON SI TO TIES UZIE VIAC LEO SA MOZE PORIADNE UVOLNIT A NEMUSI DAVAT POZOR CI NEOTEHOTNIES

gattina

Pri anale by ste mali hlavne dbat na hygienu a doverovat si navzajom... Zena, pokial nechce prist o rit a skrucat sa od bolesti tak by mala byt uvolnena... Ide to aj bez lublikantu...
Ja som si myslela ze to v zivote nebudem robit a uz vobec ze si to dokazem uzit. Ale po troche praxe som zmanila nazor a pytam si to aj sama od seba...necakam na partnera.
A inac holky...HLAVNE TIE CO MATE PROBLEM SO ZAPCHOU...ked sa vam "drahy ON" urobi do zadocku...na druhy den mate po probleme...je to take male prehanadlo...

jjjj

S mojím priateľom to tiež chceme vyskúšať,ale dosť sa bojím..A má sa to robiť bez kondómu,alebo sa to dá aj s ním?

jj

S mojím priateľom to tiež chceme vyskúšať,ale dosť sa bojím..A má sa to robiť bez kondómu,alebo sa to dá aj s ním?

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

analny sex - Fórum - ZDRAVIE.sk