analny sex

ninusaaa

Hlavne nezanedbat prípravu, lebo to bude bolestivé. Pozri na eros.sk, tam je na to celá sekcia, základom je dobrý lubrikant

747_Robo_747

je to veľmi v pohode len sa na to musíš dopredu pripraviť stravou a kúpiť si vhodný zvlhčujúci lubrikant - mne najviac vyhovuje exclusiv intim gel od erctan.sk lebo stimuluje oboch a zvlhci na dobu celeho sexu

noonaa

mna to vzrusovalo,bolo to fajn,ale stale som trpla ,bo mi bolo trba na wc,pak som mala nafuknute brcuhco,ako mi tam napumpoval vzduch a 2 dni ma prehanalo,len z tohto titulu to odmieam,je m to strasne trapne a ak mi aj nebolo treba na wc,vytiahli sme z utrob tela nieco,to bol pre mna trapas,ale ten chlap to chcel...no proste,pride mi to nechutne,aj ked ten pocit,zimomriavky aj na vlasoch

žabiak

Čo tu strašíš ľudí....dokonca sa mi to podarilo s neznámou pripirtou dievčinou na diske na toalete....nemal som gumika...tak som ju daval krasne zozadu,nechcel som riskovat,aby potom niekde po Žiline behal neaký žabiak s mojim faceom:)) a možem povedat ,že sa nestažovala, bola mokra ako Ďes zpredu.......a ako lubrikant uplne stačia sliny...netreba nič vacej....aj ked o tyžden som bol znova v tom lokali a videl som ju sa valať po neakom dalšom typkovi,takže to nebude žiadna mníška.....viva analissimo

maťa

moja prva skusenost s analnym sexom bola hrozna..tak neskutocne to bolelo az mi vyskocili slzy..ale to preto zy som nebola uvolnena a ani som to velmi nechcela...ale nedalo mi to pokoj tak som to skusala znova a znova a potom to uz islo... pouzili sme lubrikacny gel a uvolnila som sa...hlavne to musis chciet aj ty...

zuzicka222

a stalo sa uz vasmu partnerovi ze ho mal aj trochu od hovienka?alebo si predtym robite klistir?a ked ano tak ako presne?

maculiatko

jjjj
DA SA TO AJ S KONDOMOM ALE VIAC SI TO UZIJES BEZ NEHO A ON SI TO TIES UZIE VIAC LEO SA MOZE PORIADNE UVOLNIT A NEMUSI DAVAT POZOR CI NEOTEHOTNIES