Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Neviem spávať

vierka

pentium, nespavost ma hlbsiu pricinu nez je fyzicka uroven. Akekolvek lieky a pod. latky nie su riesenim priciny nespavosti, je to len dobry biznis. Trpela som nespavostou a uz som mala strach, ze zacnem byt zavisla na roznych \\\"prirodnych\\\&quo t; liecivach. Aj tak nepomohli, lebo kazdu dalsiu noc treba uzit dalsiu tabletku. Riesenie som nasla u homeopata, ktory mi pomohol konstitucnou liecbou pozdvihnut moj imunitny system a tak som sa vysporiadala aj s nespavostou. Takisto so vsetkym ostatnym, co ma trapilo. Ak sa cas od casu objavi nejaky problem, dostanem svoj konstitucny liek a mam zasa pokoj. Lieci sa tak nielen fyzicke telo, ale aj psychika, ktora je sucastou ludskeho tela. Tolko z mojej osobnej skusenosti :-)

RNG

Posobenie melatoninu je len niekolko hodin a nazabera kazdemu. Skor by som skusil 5-HTP a pripadne nejake byliny(valerian, chmel, kamilky...)

b.

No asi stres no skus sa unavit sportom. Da sa kupit taka podlozka vola sa ze jezko, su to take pichliace plastove na ktore si lahnes a aspon ja do 3 min spim :O)

claudia

Ten melantonin neznizuje kvalitu ludskych schopnosti pocas bdenia, ako napr. soferovanie, mentalne schopnosti ako ine hypnotika, je to telu vlastny-pirodzeny hormon a nie je navykovy.

lencok1

ja som ho skusala, mne pohli bohuzial az ad:(...
inak ten melatonin treba skusit, kym to nie je az tak moc zle...
potom su to uz lieky ako hypnogen, alebo stilnox na spanok, uzivaju sa tak najviac mesiac, kym sa spanok neupravi a potom sup s nimi von, ja som vzdy zaspala po polke, ale uz ich nepapam

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Neviem spávať - Fórum - ZDRAVIE.sk