haba

Príspevok v téme: haba
dostat ten zazrak na akne aj na slovensku?

ahojte, moja sestra odisla pred pol rokom pracovat do Anglicka, mala hroznu plet, same akne a to dlhe roky, nic jej nepomahalo, az jej niekto tak poradil krem freederm. a to by ste nechapali, ma plet ako babika po tak kratkom case. je to male balenie, ai 25 g a stoji okolo 400 korun. chcem vediet, ci sa to da kupit aj na Slovensku,alebo si ma doniest ''zasoby'',tam to bezne pouzivaju mladi a fakt to pomaha

deniska

mne priviezol brat z Irska krem free derm, je super, predtym mi nic neaberalo, teraz mam plet ako modelky z casopisu, je fakt dobry, len mi uz dochadza a neviem aka bude moja plet ked ho prestanem pouzivat. predtym mi pomohla len hormonalna antikoncepcia, ale uz ju nechcem brat, tak dufam ze bracek este nieco donesie

pentium

Ale aj tu na SK mame vela ucinnych produktov na akne,tak nevidim dovod preco si objednavat z anglicka.Napr.skinoren,zineryt,akne X,a mnoho dalsich.Problem je len v tom ze su na lekarsky predpis,ale aj to v dnesnej dobe sa da obist.

gabrielik

postovne zo zahranicia vobec nieje take drahe ako sa bojime.
Skus sa poobzerat po internetovych obchodoch vo svete.
Ak vies presny nazov toho kremu, mozno ho najdes.
Ja som si davala posielat z Finska a udivilo ma ze o tri dni to bolo u nas na poste.
Je dobre pltatit taketo nakupy cez paypal pre istotu aby si vedela ze platba prebehne OK.

pentium

nie,zial na Slovensku sa neda zakupiz,iba ak by si si ho nejako zohnala cez internet postou(z Anglie)ale mam pocit ze tam by postovne stalo asi viac ako krém.