Trojklanný nerv

141154

mjanik môj dlhodobý problém s trojklaným nervom som skúšala riešiť
aj akupunktúrou. Lenže, čo mi mala pomôcť, tak mi veľmi ublížila.

fezoj78

Dobrý deň.Napíšte mi prosím Vás na email jogo78@centrum.sk a dostanete ďalšie informácie,ako riešiť Váš problém.Ale nie operačne.

141154

Aj mňa už viac rokov trápia problémy s trojklaným nervom.
V tvojom príspevku ma zaujala otázka, že či je niekto, koho
bolia zuby od trojklaného nervu. To si len ty myslíš, že ťa bolia
zuby. Aj ja som si to myslela, keď ma prekvapila hrozná vystre-
ľujúca bolesť do oblasti spodnej čeľuste. Samozrejme, že som
išla k zubárke a hoci mi tvrdila,že je to neurologický problém
ja som si dala na vlastnú žiadosť vytrhnúť jediný zub, ktorý som
mala v oblasti vystreľujúcej bolesti.

141154

Aj mňa už viac rokov trápia problémy s trojklaným nervom.
V tvojom príspevku ma zaujala otázka, že či je niekto, koho
bolia zuby od trojklaného nervu. To si len ty myslíš, že ťa bolia
zuby. Aj ja som si to myslela, keď ma prekvapila hrozná vystre-
ľujúca bolesť do oblasti spodnej čeľuste. Samozrejme, že som
išla k zubárke a hoci mi tvrdila,že je to neurologický problém
ja som si dala na vlastnú žiadosť vytrhnúť jediný zub, ktorý som
mala v oblasti vystreľujúcej bolesti.

nika82

za trojklannym nervom a inymi neuralgiami su infekcie - herpesvirusy (EBV, pasovy opar VZV atd) a bakterialne infekcie ako borelioza. hladajte pricinu, lekari tlmia len priznaky a prejavy

Kacicka311

Dobrý deň, taktiež mám cca 6rokov problém s trojklannym nervov, mám pocit, že tu nekončiacu bolesť mi vyvoláva chlad, stres, psychické napätie, nespavosť. Tým sa to asi aj odštartovalo... Prišli neskutočné bolesti zubov, čeľustí,nosa, oka, líca,jazyka a tak sa mi to dookola točí, pár minut bolí horná čeľusť, zuboradie,prejde to, začnem dolná čeľusť, zuboradie, prejde to, začne líce,jazyk,oko,nos,potom všetko naraz a takto stále...s minimálnymi prestávkami... mám neuralgiu v celom tele, keď skončí bolesť trojklanneho príde medzirebrová neuralgia...potom sedací nerv a zasa odznova. Na Mri mi tiež zistili , že sa mi cievach križuje s trojklannym nervov...a zasa sedací nerv tam mám dotyk v driekovej časti. Zatiaľ čo mi vie trošku pomôcť je akupresura, a prednedávnom som bola u bylinkarky , ktorá mi dala kvapky uisťovala má, že sa to dá vyliečiť, len momente dojčim, tak mi nemôže dať to čo by som potrebovala, tak sa mám ešte určite vrátiť, keď prestanem dojčiť. Kvapky som dnes začala brať tak držte palce... Chcela som sa ešte spýtať, je ti niekto, koho tiež tak veľmi bolia zuby z trojklanneho nervu?

141154

Patrik XXX, pretože mám problém s trojklaným nervom, veľmi by ma zaujímalo, ako si dopadol na konzultáciách v BB

ojka

PatrikXXX - fíha, tak si sa mu aj dovolal? On je príjemný a ochotný, potom daj vedieť, čo na to pán profesor. Zvedavá som i ja. Ale podľa môjho názoru to nebude "klasický" TN. Aj keď možno nejaký zápal tam bude. Ťažko takto. Ozvi sa potom. Držím palce ;-)