Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

TRIQUILAR - Ake mate s nim skusenosti?

kimka

U mna je to podobne ako vravi effka. Tiez som ho brala a dost z neho pribrala. Potom som to lutovala, ze som nebrala radsej drahsie lieky, ale nizsie hormonalne. Uz roky beriem logest a som s nim spokojna.

effka

triquilar je take svinstvo ze az...brala som ho a strasne som od neho pribrala a bolo mi strasne zle...nastastie som si dala predpisat inu HAk lebo inak neviem ako by to dopadlo.Bola by som spuchnuta tunka.Je sice lacnejsi ale aj nekvalitnejsi.Zistila som ze fakt nezalezi iba na peniazoch v takychto pripadoch a radsej si trosku priplatim ako by som mala uzivat to svinstvo.

a......

ja som brala tri..vyse roka,ale na zaciatku som dost pribrala a bolieval ma zaludok...mala som strasnu chut na jedlo...a ten zaludok ma bolieval ked som zobrala tabletku na prazdno.ale to je individualne,kazdy reaguje na HAK inak..inak v pohode,po roku som zacala brat ine a s tym istym obsahom hormonov trinordiol

mimi000

beriem triquilar asi 2 a pol roka...a chcem ju teraz vysadit... nemozem mat nejake tazkosti? zacne mi zasa nepravidelna menstruacia? ak mate niekto skusenost, napiste pls!!

tralala

mne ho tiez lekar predpisal, ale kamoska, ktora ho brala tiez, doost pribrala a navyse, vraj jej to znicilo pecen...moze to byt z tejt HAK? a tiez sa cudujem, ze je nejaka lacna, tak neviem co si mam o tom mysliet...

lola22

no ja triquilar berem tiež dost dlho a tak isto som s nim velmi spokojna..ako pisali všetky baby...krajsia plet, mensie bolesti a pod. ale nie kazdej moze tento druh antikoncepcie dobre sadnut..takže ako písala lucia..skus najprv mesiac a uvidis :) vela stastia :)

zuzana55558

ja som spokojna...plet pekna,bolesti mensie... musis ju ale sama odskusat,ako tebe bude robit.mne doktor povedal raz ze nie vsetko drahe je aj dobre,a ze odporuca prave tuto antikoncepciu...

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.