nutne musim zhodit do mesiaca aspon 7 kil!!!

poliewoocka

Ak chces schudnut bez toho,aby prisiel katastrofalny jojo efekt(ak sa vratis do "starych kolaji" tvoje telo spanikari a zacne vytvarat zasoby na "horsie casy")musis zmenit cely zivotny styl.Zacnime od zakladov:
RANAJKY:Maju byt vyzivne,zdrave,plnohodnotne.Vhodna je vlaknina,celozrnne pecivo,nejaky mliecny vyrobok a bielkoviny.Mali by byt do 9:00, pretoze potom ma zaludok tzv. oddychovu fazu.Jedz pomaly,jedlo DOBRE pohryz.Pocas dna si sem tam nieco zobni,aby si udrzala metabolizmus aktivny,nemusis jest presne vo vymedzenych terminoch.Pred jedlom sa napi poriadne vodou,na tanier si naberaj mensie mnozstvo,pretoze hlad ma velke oci:)A-nechod nakupovat hladna.NIKDY.
Jedz pomaly,pi aj medzi jedlom.Chvilu pockaj,pretoze kym mozgu dojde,ze zaludok ma uz dost,chvilku to potrva.Radsej si potom dober,ako by si mala jedlo nasilu dojedat.Min. 2 hodiny pred spanim nejedz,radsej jedz male porcie viackrat ako velke.Pikantne papricky urychluju metabolizmus,dobry je aj zeleny caj,ktory okrem ineho posobi aj antioxidacne.Pohyb na cerstvom vzduchu,beh,cvicenie na spevnenie tela...ak toto dodrzis,schudnes a budes si udrziavat hmotnost.Ak mas este nejaku otazku,sem s nou:)

moniqa87

hlavne sa v jedle neobmedzovat prilis, len po troske uberat ,mnozstva jedla a dobre sledovat kedy uz budes nasytena, potom zistis, ze toho k zivotu tak vela jest nepotrebujes, hlavne sa neponahlat a potom sa aj lahsie menia stravovacie navyky

moniqa87

to sa ti zarucene nepodari v priebehu mesiaca tak aby si si neposkodila zdravie, rades pozvolna, za dva mesiace to mas dole