Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

neviem co mam s nimi robit...

Príspevok v téme: neviem co mam s nimi robit...
eye

mam taky problem...
mnohi si pomyslite ze to ani nie je problem ale mna to momentalne dot trapi...
mam 15 a ide o to ze v poslednej dobe po mne idu dvaja chalani-moj spoluziak a o rok starsi.....neviem co sa im stalo lebo doteraz som bola s nimi len kamaratka ale teraz by chceli byt stale so mnou ,ziarlia jeden na druheho...obaja su dost oblubeny na skole cize sme stale predmetom klebiet ci uz s jednym z nich chodim alebo nie...na konci roka pojde nas rocnik aj ti starsi na vylet do talianska..a obaja sa ma pytali ze ci tam pojdem a ked som povedala ze hej tak sa tam prihlasili aj oni..ale ja sa bojim ze tam to bude este horsie...uz som sa s nimi rozpravala nech ma nechaju aj dychat chvilu ale zachvilu boli zasa pri mne ..akoby superili kto ma skor dostane ..co mam robit?..prosim len normalne odpovede a nie ----
dakujem

ticho

povedz im narovinu vsetko (dobre je tiez stanovit im pravidla ) , ak sa im to nebude pacit tak sa ma nich kludne mozes vykaslat, pretoze ti za to nestoja. musia totiz pochopit,ze ty si ta hlavna a ze tym co robia iba ty sa trapis a stresujes a neviem este co. Oni to pochopia len im treba dopriat casu. (ja som mala podobny problem s byvalym a terajsim)

eye

mna aj napadlo ze sa stavili a pytala som sa ineho kamarata ze ci nieco nevie a on povedal ze bol s jednym z nich a ze sa o tom bavili a ze ten mu povedal ze sa mu fakt pacim a ze preto sa tak hada s tym druhym stale lebo si mysli ze ten by ma len vyuzil...ja neviem...tusim kaslem na oboch...:(

kukuk

ja by som im neverila, pretoze sa mohlo stat, ze sa stavili, ktory ta dostane ... mne sa to stalo hehe :) a dokonca to boli dvojcata chalani! :D takze, skus pockat na niekoho ineho, alebo kym dospeju ... ci uz ty alebo oni ... neber to ako urazku ;)

eye

ja ich nedokazem ignorovat lebo su to fakt zlati vtipni chalani ale lezie mi na nervy ich ustvicne predbiehanie sa kto pojde so mnou na obed s kym pojdem cez prestavku von..stale sa upodozrievaju ze jeden z nich je so mnou viac...ja neviem co si mam o tom mysliet..ale bavit sa s nimi nechcem prestat lebo su inak strasne super ..vlastne ako tak rozmyslam tak su super pokial nie su spolu...a nie nemam o ziadneho z nich zaujem v tomto smere...

dadka

juuuj, to je typicke spravanie chalanov-pubertiakov. chcu si stale dokazovat ze ,,na to,, maju. proste sa na nich vykasli, neodpisuj im, nevsimaj si ich, len sa odzdrav ak sa oni prvi pozdravia. ich to casom prejde...

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

neviem co mam s nimi robit... - Fórum - ZDRAVIE.sk