Bartholinska zľaza - operacia

helli

Ak chcete niečo viac vedieť o tejto žlaze tak Vám odporučam stránku: www.primar.sk a tam si to najdete, je tom toho viacej, len treba vedieť čo hľadate.

zrela

Ahoj Veronika raad by som o tom vedela aj viac a neviem na internete nic najst ohladne zlazy o ktorej pises vies poradit?

helli

Ahojte, mne tu žľazu vyoperovali celkom, výsledky z cistologie mam v poriadku ale vedľa toho sa mi urobila tak hrčka vačšia ako hrašok a ked si zle sadnem tak ma to boli. Vobec netuzim ist zase na operaciu a prezivat tie bolesti, stačilo. Najhoršie je na tom ze to nevydno z vonku, je to niekde dnu.

jana 13

veronika dakujem to asi nieje ono to by si gynekolog vsimol ale mam stale palenie a hroznu bolest mam taky pocit ze je to mocova rura inokedy ma zase pali v konecniku cytologia kultivacia v poriadku tak uz neviem zacinam si mysliet ze mam rakovinu trpim uz 1,5roka pomoze mi niekto kam sa obratit alebo neprekonal niekto nieco podobne pomozte prosim

janka

spravi sa hrčka na ľavom ,alebo pravom veľkom pysku,ktorá nahnisá.Strašne to bolí pri chôdzi ,sedieť sa vôbec nedá. Niekedy to same praskne,alebo ťa gyn. pošle do nemocnice

jana 13

veronicka ako sa ta zlaza prejavuje mam stale zapaly gyn pali ma v rozkroku a tie bolesti ajajaj a nikdy mi nic nezistia porad mi prosim som uz na nervy dakujem

skusena

aj ja s tým mám už bohate skúsenosti.Už mi to čistili hádam štyrikrát a piaty krát to vyrezali z celým obalom.Od vtedy mám pokoj.Kto to ešte nemal, tak si to ani nevie predstaviť čo je to za bolesť.Radšej by som rodila ako znovu prežívať tu neznesiteľnú bolesť.

veronika

cavte tak ja som tiež mala zapálenu bartholinihu žlazu minuly rok v apríly a trpela som ako pes zobrali ma do nemocnice na incíziu taktiež som nemohla sediet ležat a neskor už ani len pokojne stát na mieste bola som z toho velmi neštastná a ked som mala aj operačný zakrok v celkovej anestéze za sebou ulavilo sa mi je to príšerné ale ked sa to operatívne odstráni už je všetko v pohode a teraz nedávno sa mi vyhodila zase taka hrčka na lavom lábiu v podobe hrášku silno červenej farby a bala som sa že je to spat!!a včera večer okolo jedenástej v noci mi to prasklo a vytiekla zo mna hnedkastá tekutina ktorá bola nasledovana krvou hrozne som sa zlakla lekari mi hovorili že nahodou keby mi to prasklo nech sa nezlaknem že to je normalne le pre mna to bolo ako z nočnej mori vytesané už tam tu hrčku nemam ale budem muset sa nazstavit u mojho ženskeho lekárar aby sa mi to náhodou nazapalilo ja už neviem čo možem očakávat problémy už mam zaistene na celý život :-((((ked sa chcete niečo opítat kludne napíšte ja velmi rada odpoviem čo sa týka bartholinky sa vyznám.....viacmenej