Zbrusovanie kože na tvári.

Príspevok v téme: Zbrusovanie kože na tvári.
arabela22

Ahoj, chcem sa opýtať či tu niekto nemá skúsenosti so zbrusovaním kože na tvári.Mam mastnú pleť a robia sa mi podkožné ložiska tak mi kozmetička odporučila 1 kúru(zbrusovanie kože, ktorá pozostáva zo 6 sedení. Vraj sa na to používa piesok a stojí to 2500Sk. Tak chcem vedieť ci sa to oplatí a či to účinkuje.Dakujem

ja :)

ahoj, ja som na tom zbrusovani akurat dnes bola.. stalo to 500 sk a mam na dotyk jemnejsiu plet. no ci to pomaha aj proti vyrazkam a mastnej pleti, neviem poradit, pretoze ja mam dobru plet.. daj do vyhladavaca DERMABRAZIA alebo MIKRODERMABRAZIA a najdes vela stranok o tom, rozne kozmeticke salony o tom pisu, o co ide a tak.. Trvalo to asi 10 minut a nebolelo to, bolo to celkom prijemne ako masaz.. no ak mam povedat svoj nazor, na pleti to asi nie je vidno.. mozno to pocitis, kedze ti to zbrusi 1 vrchnu cast koze (inak ma koza styri vrstvy)a vytvori sa nova.. naozaj tazko povedat.. alebo skus iba jendno sedenie a uvidis ci je nejaky rozdiel...

majuška

Dokltorka chce peniaze, ale pravdepodobne ty nepovedala vedlajšie účinky. Ja som chodila na chemický peling, stálo jedno sedenie 700 Sk a absolvovala som ich 7 a vysledok bol nulový.