Zbrusovanie kože na tvári.

Príspevok v téme: Zbrusovanie kože na tvári.
arabela22

Ahoj, chcem sa opýtať či tu niekto nemá skúsenosti so zbrusovaním kože na tvári.Mam mastnú pleť a robia sa mi podkožné ložiska tak mi kozmetička odporučila 1 kúru(zbrusovanie kože, ktorá pozostáva zo 6 sedení. Vraj sa na to používa piesok a stojí to 2500Sk. Tak chcem vedieť ci sa to oplatí a či to účinkuje.Dakujem

purblanka

na zbrusovanie tváre môžeš chodiť raz do mesiaca,odstania sa tým staré bunky a obnovuje sa koža.Ja som takto bola asi 3X,ale teraz som sa prestahovala,a ešte nepoznám mesto,kde sú aké ceny,a lekári.Ale potrebujem si dat pleť do poriadku,mám ju strašne suchú a citlivú.

sys

ahojte.v decembri som absolvovala zbrusovanie koze laserom na sukromnej klinike frakcnym laserom.nevem preco ale mna to dost bolelo mozno mam len citlivejsiu pokozku ale sla som tam koli jazvam po akne. asi 4 dni som vyzerala dost zle tak preto som si to dala cez vianoce:)plet sa mi na tvari zlepsila jazvy sice nezmizli uplne ale mam pocit ze su neni take vyrazne...toto zbrusovanie chcem absolvovat este raz a to zbrusuju uz len jazvy a nie celu tvar a je to uz len za polovicu...sice som za tu cenu cakala lepsi vysledok, lekarka mi povedala ze vysledky su viditelnejsie po 3-6 mesiacoch nakolko laserom mi pod kozou aktivovala kolagen a naozaj po 3 mesiacoch je to opat lepsie.a ma sa to este zlepsovat..okrem toho zacala som pouzivat kozm.la roche a musim povedat ze pre mna je to neuveritelne.lebo doteraz na mna nic nefungovalo ani predpisove zineryty skinoreny, ani vichy ani nic.takze ak niekto experimentuje skuste toto la roche pouzivat aspon 2 mesiace:)takze tak..

kvietok11111

ahooj...chcela by som sa spytat či nekto mal taky pripad ako ja.Odstranovali mi materske znamienko s tvare pomerne dost velke aj ma uspavali pri tom a som bola normalne v nemocnici.Robili mi to v Ba v ružinove. Za zakrok som neplatila nič asi aj preto lebo som to mala zo zdravotneho hladiska a ma odporučila kožna. Teraz čakam kym sa mi to zahojii a chcela by som si to potom dat upravit nejako tu jazvu, že vraj sa to robi obrusovanim alebo nejakymi lasermi a neviem či budem za to plastit a či nie. Ked som za zakrok neplatila a za toto mam?Neviem mam mindraki s toho neviete mi tu niekto nahodou poradit?

purblanka

odporúčam,laser-zákrok stojí podla toho kde bývaš.Na východe je to najlacnejšie,cena okolo 300sk za jedno sedenie.

vivusha

ahojte ja by som sa chcela informavať o nejakom účinnom zákroku na tvár keď si chcem dať odstrániť jazvy po akné už som bola na chemickom peelingu cca 8-10 krat a stale mam aj jamky aj ružové sfarbenie chcela by som niečo čo mi to konečne odstráni úplne

stud25

to janulka22...kde si bola na zakroku? Ja som bola 4x na zbrusovanie laserom v KE, a tiez nic moc. Jazvy predtym aj teraz.