Zbrusovanie kože na tvári.

Príspevok v téme: Zbrusovanie kože na tvári.
arabela22

Ahoj, chcem sa opýtať či tu niekto nemá skúsenosti so zbrusovaním kože na tvári.Mam mastnú pleť a robia sa mi podkožné ložiska tak mi kozmetička odporučila 1 kúru(zbrusovanie kože, ktorá pozostáva zo 6 sedení. Vraj sa na to používa piesok a stojí to 2500Sk. Tak chcem vedieť ci sa to oplatí a či to účinkuje.Dakujem

tinnnka

lenka, pred dermabráziou sa môžeš v poho opaľovať ale po nej si to radšej odpusti....a pokiaľ možno na čo najdlhšiu dobu. Nezabudni každý deň používať krém s ochranným faktorom aspoň 30 - a to aj v zime a aj keď bude zamračené - pleť je na slnko po takýchto zákrokoch veľmi citlivá dosť dlhú dobu a veľmi ľahko by sa ti mohli vytvoriť pigmentové fľaky.

ivkaxxxx

urcite si toho skusila uz hodne-no predsa len to co pises je asi dost drasticke.skus zacat pouzivat masku od herbalife.cisti az do 3 vrstvi.je super.a popijaj zihlavovy caj.este mam sudocream.a ten je super

delphia

lenka555 zbrusovanie koze sa robi prave v jesennych a zimnych mesiacoch prave preto, lebo nie je intenzivne slnecne ziarenie, posobenim ktoreho na zbrusenu plet by sa vytvorili pigment. skvrny

lenka555

čaute čajky, chcem sa vás spýtať, či je možné sa pred a po dermabrázii opaľovať, pretože plánujem v lete ísť na dovolenku a chcela by som si to nechať spraviť hneď po nej. Ďakujem

noonaa

ahoj Zuzanka.....ja chodim tiez do solaria,len moj problem je,ze mi nechc eopalit tvar,resp,ze mi vybehnu pehy,ale to ja na normalnom slnu...tie mi nevadia...casto si aj doma robim piiling, mam kvalitny a plet mi casto zbrusi do hladka a "biela"....myslis,ze by som mohla mat aj ja problem po par rokoch kvoli solarku? tiez to neprehanam...co s tyka dermabrazie,ja si myslim,ze by ti to mohlo pomoct,ale chcelo by to viac sedeni....a hlavne po nich starostlivost o plet,vyhybat sa slnku a pod....ale sama an sebe vidim,ze mam uz jednotnejsiu farbu pleti,ako pred tym....bola som flakata,zacala som chodit na tento piling pieskom a teraz,ajj ked ma opalilo,bolo to ok,rovnomerne...skus to

zzuzanka

ahoj volam sa zuzana a mam 24 rokov. objavili sa mi tvari pigmentove skvrny nie je to az take hrozne ale chcem s toho zbavit. nevie mi niekto poradit ci to dermabrazia mohla vylepsit. skvrny vznikli myslim si castym navstevovanim solaria, ktore som navstevovala asi tri roky . sice som to neprehanala ale teraz z odstupom casu si uvedomujem ze to je asi hlavna pricina mojho problemu
nie som mlada na taketo zakroky ak mate nejake napady please dajte mi vediet momentalne zijem uz druhym rokom v irsku ale v oktobri sa chystam domov na dovolenku za rady vopred dakujem pa pa

piskota

ahoj som mlada baba a niesom jedina ktoru trapi akne a male jazvycky po vyrazkach velmi rada by som sa toho zbavila pomocou zbrusovania koze zaujima ma ci sa to odporuca aj v niskom veku. kolko by to stalo a ci by mi to vlastne pomohlo

noonaa

aha,akurat citam,ze 3 sedenia 3 dni za sebou....no ,to asi preto mojka s mala take problemy...ja chapem,ze s to hoji aj tyzdne,ale dovolenku si isto nechystam brat...mne povedala kozna,ze musi tam byt rozmedzie,aby sa to stihlo zahojit....ale vidis,si krasna,tak to stalo za to...inak baby,si to citate,ako nam kazdy koziar v inom meste radi inak? a sila je,ze sa obcas tie nazory vylucuju....komu verit?