Zbrusovanie kože na tvári.

Príspevok v téme: Zbrusovanie kože na tvári.
arabela22

Ahoj, chcem sa opýtať či tu niekto nemá skúsenosti so zbrusovaním kože na tvári.Mam mastnú pleť a robia sa mi podkožné ložiska tak mi kozmetička odporučila 1 kúru(zbrusovanie kože, ktorá pozostáva zo 6 sedení. Vraj sa na to používa piesok a stojí to 2500Sk. Tak chcem vedieť ci sa to oplatí a či to účinkuje.Dakujem

kkika

ahojte..no ja som uz objednana do kosic w tom dermatologickom centre na osetrenie nejakym pulznym svetlom pomocou pristroja Aurora.Newiem kolko sedeni budem musiet absolwowat ale jedno stoji 2000SK.je to drahe ale vraj zato aj ucinne.ale ak mate s tym nejake skusenosti tak mi pls dajte vediet..nechcem zbytocne wyhadzowat peniaze.

zuzana sihelska

čawte ľudia..len tak informačme..pred 6 dňami som bola na zbrusovaní pomocou silnej kyseliny..pred tým som absolvovala aj sériu chem.peelingov. To zbrusovanie trochu bolelo a stálo ma to 1500 . Teraz by som to už mala mať viditeľne lepšie ale nejak to stále vyzerá dosť červene..a zlupuje sa to tiež.Ale myslím že sa to oplatilo..Takže držím vám všetkým palce:))

totin

Ja som bol tiez v laserovom centre s jazvamy a chcel som si ich dat odstranit.Mam aj jazvy po akne ale aj pasiki jazvy po pade s bicykla.Povedali mi ze sa to pokusia odstranit zbrusovanim koze.Hned by som nato siel len mi dotoho prisla praca v zahranici a zas nebudem cez zimu doma a ked pridel pred letom tak znovu budem mat cely rok na ..... ked budem mat jazvicki na tvari.

lucky

Na pigm.škvrny a akné mi zázračne pomohla dermabrázia.Po 3 rokoch sa konečne bez depky môžem pozrieť do zrkadla.Vrelo odporúčam,vôbec to nie je bolestivé a keď vám po zákroku dá kozmetička slabý make-up,nikto nič nezbadá.

barbinka0035

ahojte,ja mam skusenosi s dermabraziou teda brusenim pleti pieskom, robi sa to len v zimnom obdobi, pretoze sa plet nemoze vystavovat slnku je velmi citliva. Mam za sebou uz 3 cele kury, jedna kura obsahuje sest sedeni a na kazde sedenie sa chodi kazdy tyzden, vlastne teda trva to 6 tyzdnov...a jedna cela kura stoji 2500,- mne to velmi pomohlo,mala som strasnu plet a ludia, ktori ma dnes stretnu ma nespoznavaju.Ti co pisu, ze dermabrazia nepomaha poviem vam len tolko..zalezi od toho aka kozmeticka to robi a aky ma na to postup, ja mam sikovnu kozmeticku a preto k tejto teme z mojej strany len velka spokojnost!!!!!!!!

janulec

Ja som asi za 25 dolarov kupila mamke microdermabrasion od tusim Lorealu. Mala potom jemnu plet, aj ked samozrejme vrasok extra neubudlo.

Matta

Ahojte.
Prosim vas poradte mi. Pomaha ta dermabrazia na farebne skvrny po akne alebo nie? Alebo co je dobre na tento problem? Fakt necakam zazrak ale aspon trosku keby to vylepsilo vzhlad tak by som bola happy. Prosim vas a kde ste si to boli dat robit? Mate nejaku osvedcenu ambulanciu? som z vychodu. Mam 22r.
Dakujem velmi pekne za radu. Ste super a dobre je si precitat skusenosti.

dodka

ahojte, ja mam skusenosti s glykopeelom aj s laserom (erbiovym), robili mi to kvoli jazvam po akne, ale bohvieako to nepomohlo, obzvlat po tom laseri som bola velmi sklamana, lebo ma to stalo 15000. Na niektorych ludi zrejme laser neposobi. K tomu glykopeelu - plet sa mi zosupala za 3 dni, vsetky podkozne loziska mazu sa vyzdvihli na povrch (vtedy je najlepsie co najskor si dat plet vycistit u dobrej kozmeticky, ale jemne)Ja som bola na glykopeele 5krat, ale potom prislo leto a plet sa mi dost zhorsila, bola este mastnejsia nez pred tym, ale neviem, ci mam za to obvinit glykopeel alebo to bola nahoda :/Nemate niekto skusenosti so vstrebatelnymi implantatmi? Napr. kyselina hyaluronova alebo dokonca niekde pouzivaju vlastne tkanivo. Vyplnia sa tym jazvy pomocou injekcie.

iveta

ahoj, ja som bola tiež na chem. peelingu, 4-krát, každý druhý až tretí týždeň v zimnom období a na ten štvrtý krát som skončila s veľkým opuchom tváre a veľkými chrastami. Bolo to hrozné, vlastné dieťa sa ma naľakalo. Vyskúšala som už aj bielenie rôznymi krémami, no má to iba malý efekt. Po tom chem. peelingu mu škvrny zostali a ja som z toho stále nešťastná. Musím sa chrániť pred slnkom, ktoré milujem a bez makeupu sa nepohnem ani na krok. Teraz mi kožná lekárka ponúkla dermabraziu, ale kolegyňa bola a nemalo to žiaden efekt, tiež vravela, že to bolo bolestivé a škvrny nezmizmli. Ak viete niečo nové, čo na to pomáha napíšte. ďakujem

00dominka00

TO je dermabrazia. Ja som bola a dost to taha...mne vraveli to neboli ale mna to bolelo jak svinaa...hroznee ale pre krasu treba trpiet :D jedno sedenie stoji 350 sk ete vidim len male vysledky lebo som bola len na 2 sedeniach ale dufam ze bude to lepsie