Bolesti v podbrušku

Príspevok v téme: Bolesti v podbrušku
livia

Už vyše týždňa mám bolesti v podbrušku (také ako pred menštruáciou, ale tá mi skonšila pred týžňom). Mala som tie bolesti aj pred tým, ale pripisovala som to blížiacemi sa príchodu menštruácie, ale tá už dávno skončila a bolesti pretrvávajú..bolia ma aj kríže a takisto mávam časté nutkanie na močenie. Čo to môže byť?

pata1986

bola som u gynekologicky 2krat , raz u jednej co ma vysetrila, ed moja lekarka mala dovolenku a ta mi powedala ze mam zapal stien posvy a mikozu a dala mi macmiror complex,, bolesti presli a ked som ho douzivali tak bolesti prisli zas.Sla som uz potom k svojej lekarke a ta mi povedala ze uz ani mikozu nemam a ani ziaden zapal.Dalej mi spravila ultrazvuk a povedala ze ani tam nic nenasla a nakoniec ma odpalkovala s tym ze to zrejme nieje gynekologicky problem. Ked tam opat pridem s tym istym ze sa chcem spytat na chlamidie, tak mi musi urobit to vysetrenie?ked si ho vyziadam?

RUSH

čo tak vyšetrenie na chlamýdiovú infekciu?dnes je velmi rozšírená,a aj lekári často pripisujú príznaky iným diagnozam,než stanovia tú správnu....nie je to vyšetrenie ,ktoré sa robí v rámci prevencie,treba si ho vyžiadat!!!táto infekcia je často skrytá,alebo nenápadná,ale neliečená sposobuje velké problémy až po tie už v predošlých príspevkoch spomenuté zrasty...

pata1986

Dobry den. uz asi 2 tyzdne ma boli v podbrusku, a odvcera je bolest vyraznejsia a zacala som mat biely, hrudkovity vytok, ale ziadny zapal posvy nemam. Doma som mala tablety macmiror tak som si jednu vlozila. A teraz neviem co dalej, podbrusko ma neboli jedine v pripade chodzy. Moja gynekologicka ma dovolenku do 19.1, a tak teraz neviem, ci mam pockat, alebo ist k inej, co berie na zaskok pacienty mojej lekarky.

krče_podbruš

babeny, ak vám môžem fakt poradiť, tak nič nezanedbávajte... ja som mala od puberty bolesti pri menštruácií a s pribúdajúcim vekom sa stupňovali.. rodina, priatelia a hlavne lekári (pri vyšetrení k ničomu neprišli) mi tvrdili, že som len citlivá a že si mám zvyknúť... až ked som si našla vážnu známosť a bola som si dať predpísať HAK, ktorá mi tieto bolesti len znásobila natoľko že som viac krát do dňa mala také krče, že som nevládala stáť ma lekár presvedčil na laparoskopiu (taký menší chirurgický zákrok) pretože sa obával či tam nemôžu byť nejaké zrasty a ložiská, ktoré nie sú inak vidieť... nakoniec som sa dala presvedčiť... diagnostikovali mi endometriozu, ale chvalabohu ešte len ložiská.. som rada že som sa dala nahovoriť, pretože ak by som to nechala tak a myslela si že to je naozaj len z menštruácie mohlo by to oveľa horšie dopadnúť (začali by sa tvoriť zrasty..s tým spojené väčšie problémy a možná neplodnosť).....a nedá sa ani len opísať ten pocit o čo lepšie sa teraz cítim...chcem tým len povedať, že naozaj nič nezanedbávajte a ked sa vám niečo nezdá tak to riešte é) zdravie je len jedno =)

jajkafr

Moli777
navštív lekára môže ísť o zápal vaječníka, cystu na vaječníku, zápal slepého čreva, pruh, natiahnutý sval... príčin je veľa, ale čo to je ozaj sa dozvieš iba po vyšetrení od lekára Držím palčeky

Moli777

ja ani take bolesti v podbrusku nemam skor pri panve ma boli kde mi zacina noha tam a neviem z coho to je uplne dolu na pravej strane casti podbruska kde zacina noha a tam .. neviem cim to je bolievalo ma to daky tyzden pred menstruaciou ale teraz uz stale pomaly cela noha ma z toho boli teda ten zahyb pri podbrusku .. ide ma z toho porazit . pls poradte co mam robit a co to moze byt. snad to nieje nic vazne :-O

NIKUSIK

Mam caste bolesti bolesti, pod bruskom ale ja tak cele brucho ma boli..nevem co to je .a pritom mam caste závraty ktore som nikdy nemala.a bolesti hlavy..kto mi napise co to moze byt...

jajkafr

Kariiin20
podľa príznakov, ktoré popisuješ to vyzerá na zápal močových ciest. Zájdi k svojej obvodnej lekárke nech ti vyšetrí moč a predpíše lieky. Pi veľa tekutín a tiež urologický čaj. Snaž sa mať brucho a kríže v teple. Skoré uzdravenie prajem.