Bolesti v podbrušku

Príspevok v téme: Bolesti v podbrušku
livia

Už vyše týždňa mám bolesti v podbrušku (také ako pred menštruáciou, ale tá mi skonšila pred týžňom). Mala som tie bolesti aj pred tým, ale pripisovala som to blížiacemi sa príchodu menštruácie, ale tá už dávno skončila a bolesti pretrvávajú..bolia ma aj kríže a takisto mávam časté nutkanie na močenie. Čo to môže byť?

Kariiin20

Ahojte.Mam 20 rokov a chcem sa spytat uz par tyzdnov mam taky problem boli ma na pravej strane,uplne dole ked rozkrocim nohy tak na mieste kde konci stehno a zacina posva citim nejake bolestive miesto.aj ked si obcas sadam alebo urobim nejaky pohyb,obcas mam taky pocit ako keby som mala svalovicu na zadku ze citim ze ma boli.Neviem co to moze byt,nie je to nejaka intenzivna bolest skor taky tlak ze to jedno miesto stale citim.Sucasne strasne casto chodim na WC,reze a boli ma pri moceni.Myslite ze ta bolest nejak suvisi s mocovym mechurom?Mam ist s tym gynekologicke alebo normalnej doktorke?Ak mate nejake skusenosti budem vdacna za kazdu radu

lusi100

ahojte vsetci..vie mi prosim vas niekto poradit?mam neprestajnu bolest na lavej strane brucha,ale nie celkom dole a vede mi to az ku krizom..je to neprijemne,podobna bolest ako ked mi ma prist menstruacia...a najviac to boli pri pohybe...dakujem

odpovedam

no jedine to pretrpiet, pit nejaky caj na bolest, pripadne ibalgin, paralen, panadol - podla toho, co dobre znasas. Viem si predstavit ako sa citis. Ked som mala zapal mocovych ciest a obliciek, nemohla som dva dni ani vstat od bolesti :-/.

nicolka33

..aj mna boli v podbrusku, uz tyzden, vcera som bola na gynde a je to zapal, takze mi predpisali amokslikav...no bolesti su hroznéééé

Martinaaaaaa

Ahojte..už asi týždeň a pol mám bolesti v podbrušku..a menštruáciu mám dostať až za týždeň..z čoho to môže byť??..z toho že som trošku chorá..alebo žeby tehotná??..neviem..:(..robila som si test,ale vyšiel negatívny...tak neviem čo mám robiť...

Babruska

Dobry den.
Prosim o radu, nie som typ co hned bezi k lekarovi..po pohlavnom styku so stalym partnerom prisla silna bolest v podbrusku. Bolest pretrvala, nie je nevydrzatelna, ale predsa..( mala by som mat uz aj MS..neviem presny termin..zabudla som si to naposledy poznacit a okrem toho mi skoro vzdy meska, ale tato bolest nie je ako ked mam dostat MS, vtedy to zacina bolestou prs )

rezancova

chcem sa spytat, uz dlhsie tu citam, ale nemala som dovod zasahovat do rozhovorov ostatných. Cosi ma trapi, uz tretikrat sa mi stalo ze po Pohl.styku ma strasne zacalo boliet podbrusko vrazilo mi to az do chrbtice medzi lopatky a strasne ma nafuklo, druhy den mam este slabe bolesti, stalo sa to presne ako predtym v tyzdni pred mrchou, mala som MA konciaci kyretazou v auguste 2008, vraj zla genetika v 10 tt a teraz by som chcela otehotniet ale furt taketo problemy.... neporadite? ma s takymto niecim niekto skusenost?