Bolesti v podbrušku

Príspevok v téme: Bolesti v podbrušku
livia

Už vyše týždňa mám bolesti v podbrušku (také ako pred menštruáciou, ale tá mi skonšila pred týžňom). Mala som tie bolesti aj pred tým, ale pripisovala som to blížiacemi sa príchodu menštruácie, ale tá už dávno skončila a bolesti pretrvávajú..bolia ma aj kríže a takisto mávam časté nutkanie na močenie. Čo to môže byť?

Claudine

aj mna boli v strede (picha) a trosku na pravej strane. Asi 3den ma to takto boli, ale nie stale. Vcera pri akte som to citila viac v strede. Viete poradit? Moze to byt od pretazenia ? (po malovani sme tahali nabytok, vlacili krabice)

tip

NIKA no tak chod ku gynekologovi a ked nezisti pricinu, tak ta mozno posle aj na chirurgiu pozriet slepe crevo. Ale mozno je to fakt len kvoli menstruacii, ked ta to bolieva len tri dni pred nou.

NIKA_0

3 dni pred menstruaciou ma vzdy zrana boli na pravom boku v podbrusku. Neviem co to moze byt lebo je to take akoby pichanie. ci je to pruh alebo daco so zenskymi organmi..ale co konkretne. pls poradte co mám robit? :-/

Ivka 1

Janka urob si teply obklad /uterak hahrej zehlickou/pozor nepopal sa a priloz si ho na podbrusko, mozes sa zabalit aj do deky. Mozno dostanes prvu menstruaciu, preto tie bolesti. Od bolesti odporucam kvapky Algifen.

Janka_611

Ahojte..mam 12 rokov nemam menstruaciu.a strasne ma bli uz 3 den pod brusku nevedeli by ste mi poradiit dakujem surne...mam streasne krcee..:) dakujem jana

tip

Ked ta to boli len na lavej strane, mozno ta boli vajecnik, alebo mozno ti ide prist dalsia menstruacia. Keby si mala nieco s mocovym mechurom, tak by ta bolelo uplne tak nizko nad ochlpenim v strede a zaroven by ta aj palilo, stipalo, alebo rezalo pri cikani. Skus pockat, ci nepride menstruacia, keby ta to moc bolelo, tak si daj ibalgin, valetol alebo panadol, ale nepredavkuj sa alebo chod k lekarke pre istotu. Asi si tam este nebola, ale nemaj strach, ak chces mat istotu. Takze pockaj, ci nepride menstruacia napr. cez vikend a ak nie a bude ta to stale boliet, tak chod k lekarke mozno aj s mamou. Myslim ku gynekologicke. Ta ti pomoze aj v pripade, ze by si mala nieco s mechurom. Neboj sa. A teraz ma este napadlo, ze si mozes urobit caj s mysieho chvostika - da sa kupit v lekarni alebo aj v obchode a pi denne asi tak 1 salku a uvidis, ci sa ti to nezlepsi.