Bolesti v podbrušku

Príspevok v téme: Bolesti v podbrušku
livia

Už vyše týždňa mám bolesti v podbrušku (také ako pred menštruáciou, ale tá mi skonšila pred týžňom). Mala som tie bolesti aj pred tým, ale pripisovala som to blížiacemi sa príchodu menštruácie, ale tá už dávno skončila a bolesti pretrvávajú..bolia ma aj kríže a takisto mávam časté nutkanie na močenie. Čo to môže byť?

Monii

ahojte ... mám 12 a pol roka a asi dva alebo tri dni ma v podbrusku (ale len na lavej strane ) nieco pobolieva ,ale len ked zatlacim miesto kde ma to boli a uz som to raz aj dostala (15.3.2009) ... neviem co si mam o tom mysliet . rodicom som to uz povedala ale ani oni nevedia ze co s tym a myslia si ze to nieje vazne. zajtra ma rodicia posielaju do skoly ,ale mame pisomky a ja sa na ne nedokazem naucit . stale na to myslim ,som hrozne unavena, zatvaraju sa mi oci, potim sa a niekedy mam nutkanie ist na wc. teplotu nemam. prosim vas co by to mohlo byt? vopred za odpoved dakujem

nikuska

chcem sa spytat ako nebezpečná môže byt cista a ake problemy mi to moze sposobit ak nepojdem na operaciu?? prosim pomozte. D

mimka84

Ahojte, ja som mala tiež všetky výsledky v poriadku a až po dvoch týždnoch mi našli cystu 5cm na ľavom vaječníku a endometriozu v začiatku, endoložiská mi prisali vaječník a zlepilo s brušnou dutinou. Tie mi vypálili, cystu vybrali, čakám na výsledky z hystologie a doma oddychujem po laparoskopii. Dva týdne som sa trápila od bolestí a pritom všetky testy či krv, sono, aj sono brucho, všetko ok. Endo na sone nie je vidieť,možno až ked je to vyššie štádium, to neviem presne. Vidia to až ked nás otvoria. Laparoskopia nie je žianda hrôza, netreba mať z nej strach. Trvá to chvíľku a ste opäť na izbe. Pooperačný stav je u každej iný, každý znáša narkozu inak, mne bolo dva dni hrozne síce, ale nebolelo ma brucho, len ruka a kríže, ževraj to bolo v dôsledku narkozy, každého reakcia je iná. caciba je mi ľúto ako sa lekári o teba starali a čo ti spôsobili, ja som si povedala tiež, nepáčil sa mi môj lekár tak som zmenila, a keby sa mi tiež nepáči tak idem dalej, až kým nebudem so staroslivosťou spokojná a neuvidím, že sa so mnou niečo deje a zdravotný stav zlepšuje. už je neskoro niečo radiť, ale pevne verím, že sa ti polepší.

Ivka 1

Csciba ak budes potrebovat mozem Ti dat kontakt na dobreho gynekologa, ktory pomaha zenam aj prirodnymi produktami.
Napis mi na mail ak budes nieco potrebovat.

caciba

Ivka 1 Dakujem za radu.takmer 20 rokov sa stýmto trápim niekedy sú tie bolesti také silné že nemôžem ani chodiť mám pocit že mi nepomôže už ani živá voda.Už vážne uvažujem o tej operácii no bojím sa dôsledkov,vyskúšam aj tvoje rady hlavné je veriť že ti to pomôže no ja som asi nejak už veriť prestala.

Ivka 1

Caciba da sa pomoct aj pri takych pokrocilych tazkostiach ake v sucasnosti
mas. Wobenzyn je na Tvoje gynekologicke tazkosti dost slaby. Odporucala by som ho skombinovat s aloe s pridavkom brusnic a jablcneho pektinu a velmi dobry je aj caj zo zmesi kvetu aloe a liecivych bylin. Po douzivani Wobenzin vymenit za Lycium, ktore je najsilnejsim antioxidantom a je velmi ucinne pri zapaloch v tele.

janinaj

Ahojte,zdravim vsetky mamicky a tehotne,ja mam taky problem,tak sa chcem poradit! Zacinam 13. tyzden a od dneska rana citim take bolesti vlavo dolu v podbrusku,nie ako predtym ako pred menzesom,ale take ostrejsie pichnutie, neviem, cim by to mohlo byt a docitala som sa len o tych akoby menstruacnych bolestiach, ktore som predtym aj mala...poradte prosim ! Zjavuje sa to dnes cely den, pichne ma tam a zasa je chvilu klud..... Dakujem. J.

caciba

ahojte...tak sa podelím aj ja.Moje problémi sú dlhoročné neustále bolesti v podbrušku chodenie po lekároch a vyšetreniach a stále tá istá odpoved máte všetko v poriadku tak som sa naučila z tými bolesťami žiť Psledný nález že môžem to mať z krížov tak som si žila až som zmenila ženského lekára a ten sa chytal za hlavu po vyšetrení povedal že mám právo na bolesť a navrhol mi riešenie že všetko von tak som teraz vydesená čo tý lekáry pred tým šetrili nič nevideli alebo neviem čo že mám množstvo prechodených zápalov zrasty a čojaviem čo ešte. V akom štádiu musí byť žena zdevastovaná aby ju vykuchali ???? je mi z toho nanič z celej tej lekárskej starostlivosti vela krát som sa stretla že otravujem z blbosťami a teraz som takto dopadla ...beriem Wobenzyn ale či mi to pomôže už naozaj neviem čo s takým uboleným životom ????

maťa

Moje bolesti v podbrušku začali opäť, tretí krát sa vrátila endometrióza. Je v celej malej panve, už sa to nedá vydržať. :(

will51

Dobry..ja mam bolesti v podbrusku...velmi to boli..bola som s tym aj u lekarky a nevie zistit preco ma tam boli...dost casto tam mam aj hrozne krce...neviem uz co mam robit..prosim poradte..dakujem