Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

PADANIE VLASOV - tabletky

RNG

Na vlasy , nechty a kozu su rozne specificke vitaminovo- mineralove zmesy, obsahuju rozne, zinok,med,kremik, pantotenovu kyselinu, seriu vitaminov B(B-1,B-2, B-3 B-6, B-12 kyselinu listovu, Paba, cholin ,cystein a podobne.
Napr zmes Mega vitamins for hair, ktore predavaju siete GNC, Holland and Barret, Natural bounty, a mozes ju najst aj v mojich obchodoch, ak chces.

jajik

Ahoj, ja som zacala brat panthenol, super, vec, uz asa mi nelamu nechty a nebadam ani padanie vlasov, al emne vlasy padali zos tresu, atak (skusky), vyskusaj, snad pomoze

b.

Ahoj, ja som to tu už asi písala. Na vypadávanie vlasom mi určite zaberá šťava z cibule- nastúhať cibuľu, dať si tú šťavu na pokožku, na hlavu dať igelitové vrecúško a šatku, nechať pôsobiť asi 25 minút, potom umyť. Je to asi preto, že cibuľa obsahuje veľa zinku. B.

Stainless

Pre baby funguje napr Alpicort F (na predpis, popytaj kozneho). Nie je to tableta, ale vodicka, avsak funguje.
Zinok mozes tiez brat, avsak mozes si dat vysetrit hormony stitnej zlazy (kvoli pod/nadprodukcii mozu byt problemy). Zinok vsak bezne dostanes ako 10mg doplnok, na posilnenie ucinku je aj 50mg davka (asi 6x viac ako DDD, avsak ma najvacsi liecebny efekt, ak je problem sposobeny nedostatkom zinku).
Pantenol ti tiez neublizi.
Skusit mozes Revalid, mne to vsak pomohlo len k peknym nechtom (problem vlasov je inde) Stoji asi 800Sk/120tab.
Neviem podla nicku ci si chlapec/dievca (asi dievca podla syntaxe :-)) Mne ako chlapovi pomaha Folixil (sampon a tablety), avsak pre baby su tablety zbytocne (z principu, akym to funguje).

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

PADANIE VLASOV - tabletky - Fórum - ZDRAVIE.sk