Hlieny

Príspevok v téme: Hlieny
janka24

dobry den, dlhsiu dobu pocitujem ze mam upchate dutiny. Nie je to kazdy den, vzdy mi to na par dni prejde a potom sa to vrati..Niekedy v noci,mavam suchy kasel(svrbi ma hrdlo).Zatial som nebola u lekara. Teraz rano vykasliavam zlte hlieny z hrdla(steka mi to z nosa). Este pred pol rokom mi robili vytery,bolo to OK, mam zvacsenu jednu nosnu a jednu krcnu mandlu. Tie zlte hlieny som predtym nemala az teraz. Treba na to antibiotika? Vzdy ked si dam Sinupret kvapky,tak mi to na nejaky cas prejde, ale potom sa to vrati. Teploty nemam,ani nebyvam velmi chora.Len ten pocit upchatych dutin a hlieny. Dakujem.

riko

Prosím o radu.Ak mi niekto pomôže som ochotný dať za uzdravenie nielen poďakovanie. Som už niekoľko rokov zúfalý chodím od lekára k lekárovi a stav sa mi stále zhoršuje. Hlieny ma už obťažujú každý deň biele a veľké množstvo. Cítim ich v krku a musím ich dostať von.Ten horši prípad ktorý už mám skoro každý deň mám krče v chrbte, v nohách, a zimnicu, predpokladám že ide o zápal. zoslabnem, až keď hlieny vykašlem je mi lepšie.Tak to ide stále dookola. Mal som CANDIDU ale podľa posledných výsledkov už je v norme.Neviem z čoho sa tie hlieny tvoria. Už som vylúčil cukor,biele pečivo atď. Jem cesnak prírodný aj v tabletkách. DIDU ,oregánový olej a GSE ale nič mi nepomáha. Ďakujem za každú dobru radu.

RNG

Zlte hlieny=nakaza.
Pomoc: antimikrobialne.
Prestriekat nos niekolkokrat denne koloidnou striebornou vodou alebo roztokom GSE.
Ak hliny stecu do pluc a vyvolaju kasel, brat aj 3x300 mg oreganoveho oleja.

....

sinupret je na suchy kasel.pises ze mas priznaky sucheho kaslu.lenze ty si zahlienena, hlieny ti stekaju do hrdla, co sa nazyva post nasal dripping.urcite antibiotika plus antibioticky sprej,bioparox lokalne antibiotikum.zlte hlieny su priznakomm infekcie.

miroslav85

Dobry den, mam podobny problem ako Janka. Cely den kycham, mam upchaty nos a zlte hlieny. Ked som este chodil na strednu skolu, tak som chodieval ku alergologovi. Myslim ze to ma nieco spolocne s alergiou. Upchaty nos so zltymi hlienamy stekajucimi do ust cez noc a kychanie. Mohli by ste niekto s tym pomoct? Vdaka.