Cysta na vajecniku

Príspevok v téme: Cysta na vajecniku
ciluska

Ahojte, ma niekto skusenosti s cystami?
Bola som prijata na chirurgiu podozrenie na slepe crevo. Pre istotu ma poslali na gyndu. Lekar oznamil ze mam cystu na pravom vajecniku velkost 40 mm odporucil aby na dalsi den prelozili na gyndu. Nestalo sa tak lebo som v noci zvracala. Pri kontrole o 2 dni mi iny lekar zistil zvacsenie cysty no povedal ze nemusim byt prijata na gyn. oddelenie. Co si o tom myslite?

Súvisiaci obsah

odyll

Dobrý den. R.2006 mi diagnostikovali cystu. Tenkostenná priehľadná. Len s minimálnymi informáciami (že sa to nedá riešiť inakšie) ma poslali na predoperačné vyšetrenie. Tam sme zistili že čakám bábätko a ako maternica rastie, mala by sa cysta stratiť resp. puknúť. Odvtedy som mala ešte jedno bábo. Na kontrole mi znovu našli cystu rovnakých rozmerov ako vtedy 6x6 cm. Momentálne ju sledujeme (5. m.), už som musela dostať 1.x aj vyvolávaciu injekciu, lebo mi neprišla menš. (To sa mi ešte nestalo, teda mimo tehotenstva) aj som sa potešila, že čakáme bábo, ale test aj ultrazvuk bol negatívny. Bojím sa, že opäť nepríde menzes a s tým súvisiace komplikácie.
Tu som čítala od
R N G
a S u s s i 999 o alternatívnych možnostiach liečby.
Keďže mám leidenovu mutáciu V (geneticka predispozícia na hustú krv)odmietam hormonálnu liečbu rovnako by som sa rada vyhla laparoskopii.
prosím o info aké enzýmy, jód atď. a v akej dávke, resp. kde by som mohla kúpiť.
ďakujem za pomoc

RNG

Nattokinaza, serrapeptaza a lumbrokinaza nielen bezpecne riedia krv, ale odstranuju aj krvne zrazeniny
To samozrejme coumadin, warfarin a rozne derivaty heparinu nedokazu, naviac tieto chemicke lieky maju skodlive postranne ucinky, co potravinove doplnky ako menovane enzymy nemozu mat.

sussi 999

Este co sa tyka toho toxickeho soku, poznam velmi vela zien co si to davaju casto, uz len ako prevenciu doteraz sa nikomu nic nestalo, samozrejme ani mne

sussi 999

Pozri ja som toho vela odskusala, ved porad teda nejake konkretne....Dalsie zeny co pridu na toto forum to mozu odskusat, pisem moju skusenost ja som velmi dlho nieco hladala,skusala som, dala by som hocikolko penazi len aby mi nieco pomohlo. Nic nepomahalo a cysta rastla, nemozem uzivat hormony pretoze mam vrodenu trombofiliu, doslo to az do stadia ze som bola na operaci (nebola to laparoskopia, pretoze som tam uz mala toho velmi vela) a o tri mesiace hrozilo ze pojdem na dalsiu, a to sa bol primar na mna divat ci uz by mi zobrali vajecnik. To bolo zufalstvo, kto nezazije nepochopi :)

RNG

sussi 999, jedine enzymy a jod mozu v tele odstranit rozne neziaduce utvary, vcitane cyst. A aj osobne poznam mnoho ludi, ktorym to pracovalo vyborne. Takze tvrdit, ze doplnky nepracuju moze len clovek, ktory o nich dokopy nic nevie. Samozrejme treba pouzivat ucinne davky , nie hocijake, ktore clovek kupi v obchodoch, najma na Slovensku. Dosial je fakt, ze z doplnkov aj v USA, kde je ovela vacsi vyber, konkurencia a nizsie ceny je 90% doplnkov stale prislabe obsahom na ucinnost. Takze si treba vediet vybrat spravne obsahy, ked clovek chce dosiahnut urcite vysledky.

sussi 999

100% pomoc
Velmi vela som hladala az som sa zacala venovat cinskej nedicine. Na cysty su velmi dobre vaginalne tampony.
Zarucene vam to pomoze, je to take male gazove vrecusko nie vacsie ako 1cm x 1cm, vo vnutri su bylinky, do posvy sa to dava na 3 dni, potom sa to vyberie. Cysty vam vyjdu uz po jednej aplikacii, a aj ine veci ako zhluky, vytoky, mechuriky, chlamydie. Je to neuveritelne ano ale je to tak. Ta pani od ktorej to mam to dovaza z Ruska, jedno balenie stoji 24 eur je ich tam 6 cipiek. Treba hladat na nete, ekvivalent k tomu som nasla toto:
vyzeraju asi takto www.regeza.sk
treba hladat na nete mozno zozeniete aj lacnejsie zo zahranicia.

Zeny prosim vas vela citajte, zacnite sa zaujmat aj o ine smery ako ponuka normalna medicina pretoze tie hormony a doplnky su iba pasca na peniaze a vobec nezaberaju, co som sa ich najedla a taktiez aj hormony zeny sa potom len cuduju ze maju rakoviny alebo ze nemozu mat deti. Hovorim z vlastnej skusenosti. Lieci to aj MYOMY, ZAPALY MOCOVYCH CIEST, CYSTY, CHLAMYDIE, KVASINKY.
Skusila som to na sebe a teraz to davam kamoskam, rodine, skuste to aj vy a posuvajte to dalej. Zeny hovoria ze neuveritelne veci z nich idu, mne sa vylucila 6cm cysta, kamoske praska cysta, odviezli ju na pohotovost a povedali jej ze tam ma este obla z tej cysty, po cipke sa jej to pekne vylucilo. Caasto sa zenam vylucuju az take tvarohove vytoky, rôsol. Moja sestra bola u doktora, prezrel ju, vsetko ok, po cipke jej vysla cysta, a take utvary ako mokry papier, take nanosy. Dala spravit mikrobiologicke vysetrenie a co to nevidiet aj laboratorium potvrdilo ze ide o vsakovake plesne a chlamydie. Znie to neuveritelne ale ja som si s tym vylecila aj dalsie problemy, pretoze zenske vajecniky sluzia ako filtracny organ, a ked uz telo nevladze bojovat, vznikaju vseliake anomalie typu cyst a myomov.
Drzim vam palce, rozsirujte to dalej , nech to pomaha aj inym zenam, viem ake je to ked hladate pomoc, stale nic nezabera a uz ste na to minuli vela penazi a sil.
Ja som mala velmi vela cyst, diagnoza: endometrioza. Nemozem brat hormony, pretoze mam vrodenu trombofiliu (samozrejne toto ochorenie vam nezistia u gynekologa z krvi napriklad pri predpisani antikoncepcie)co teraz?
Jedine co vam ponuka dnesna doba je operacia. Ked zacali laparoskopiu nasli velmi vela cyst, tak nakoniec ma museli rezat. Bola to bolestiva operacia s 13 cm rezom. Neuverite za 3 mesiace cysta späť. Chceli mi zobrat vajecnik, od doktora som isla iba so slzami v ociach, pretoze on nevie nic ine spravit iba predpisat hormony, bohuzial taka je doba.
Takyto osud ma teraz skoro kazde dievca alebo zena, je to dost rozsirene. Zelam vam vela stastia

jablko0404

Mali ste niekto skúsenosť s cystou žltého telieska? Dcére praskla a krv sa jej vyliala do brušnej dutiny, včera ju laparoskopicky operovali. Zaujímalo by ma, aké to môže mať následky, vplyv na otehotnenie v budúcnosti, či sa to môže opakovať, resp. aké to má následky, dobu liečenia a pod.
Ďakujem!