Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Cysta na vajecniku

Príspevok v téme: Cysta na vajecniku
ciluska

Ahojte, ma niekto skusenosti s cystami?
Bola som prijata na chirurgiu podozrenie na slepe crevo. Pre istotu ma poslali na gyndu. Lekar oznamil ze mam cystu na pravom vajecniku velkost 40 mm odporucil aby na dalsi den prelozili na gyndu. Nestalo sa tak lebo som v noci zvracala. Pri kontrole o 2 dni mi iny lekar zistil zvacsenie cysty no povedal ze nemusim byt prijata na gyn. oddelenie. Co si o tom myslite?

elika1

Prosim RNG, kde mozno najst Tvoje obchody s potravinovymi doplnkami? Este tu mas reklamu? Na nete som nasla rôzne produkty s rôznym zlozením a aj cenou. Ako si vybrat co najlepsie?

errriiiikkka

mam 15 rokov a mala som bolesti v podbrusku tak sme isli na gynekologiu do nemocnice kde mi ultrazvukom zistili cystu na vajecniku 10cm ,Kedze sa zacinala obtacat musela som hned na operaciu v ten isty den.Bola to vodova cysta a ked ma otvorili mala saom ju uz aj vytecenu v brusnej dutine. Teraz som uz ako tak v pohode a dufam ze sa mi uz nieco take nebude opakovat a najma nie v takomto veku...

Mišela

baby..ako tu citam rozne prispevky.teraz asi tak 3 ma tak zvlastne boli v posve,ja mam z toho taky pocit ako keby na povrchu ale nic tam nemam..ale citim ze tam nieco mam,take bolestive miesto-(ja mam z toho pocit ked si to tak nahmatam ako keby nieco vyhodene ale nic na povrchu nemam)ktore mi vyraza do zadku az do nohy...take palenie alebo co.ale nie v oblasti ako su vajecniky alebo tak,ale ako keby na tom mieste zahybu kde je posva a kde uz zacina stehno..normalne mi trpne noha a pali ma..myslite ze to bude nejaky gynekologicky problem?alebo nejaky nerv zapaleny?lebo ja som mavala problemy s nedostatkom zeleza,ma bolievali nohy,mam aj zilky po nohach ci to s tym nesuvisi...viem ze to asi nepatri do tejty temy ale ked by ste mali niekto nejake rady..pojdem aj doktorke jasne,ale ta dovolenku az do bud.tyzdna lebo,uz som zufala.

bazalka

Ahoj,ja som tiež mala cystu. Záleží na tom, akého druhu tá cysta je, či je vodová, alebo naplnená krvou ... Ak by bola endometriózna /krvavá/, tak je operácia nutná, pretože keby ti praskla, tak je to veľmi nebezpečné. Ja som mala cystu 10 cm vodovú cystu, ktorá už je naozaj veľká, ale lekár mi aj tak najskôr pichol injekciu na vyvolanie menzesu, ktorý som kvôli nej nemala, pretože cysty niekedy zvyknú počas menzesu prasknúť. Moja cysta však nepraskla, tak som musela ísť na operáciu, ani nie laparoskopicky ale normálnym rezom, ale ani to nie je také strašné, aj bolesť sa kľudne dá vydržať. Ešte som niekde čítala, že niekedy sa skúšajú dať aj nejaké injekcie alebo lieky /neviem presne/, ktoré cystu môžu vysušiť. Najistejšie máš, keď sa dôkladne povypytuješ svojho lekára. Tak držím palce

kata87

asi pred 3 dnami mi nasli na lavom vajecniku cystu (1. sin subtoryuata) veľkosť 5x3,6. dost sa obavam toho, že sa to bude dať vyliečiť iba operačne. ak mate nejake skusenosti. napiste mi. dakujem

1987xena

Včera mi zistili cystu na vaječníku vo velkosti 6 cm treba to operovat?Može prasknut a ohrozit moj život?
Z:Tu ovarii 1.sin.multiloculare cysticus

jingjang

Ahoj aj mne zistila doktorka cystu ale má až 6cm mám na to injekcie len som zvedavá či to pomôže.Aj ja sa snažím otehotnieť a myslím si že to tam jednoducho zavadzia.

jaLENja

ja osobne sa bojím otehotnieť, keď tam mám cystu a ložišká a to z toho dôvodu, že jednak je ťažšie otehotnieť, keď už cystu máš a po druhé, myslím si, že cudzí útvar tam jednoducho bude prekážať a nechcem pomyslieť na to, čo by sa stalo, kebyže tá cysta praskne. Takže chcem aby to všetko šlo von a až potom skúsiť bábätko.
Čo sa týka otehotnenia, nedarí sa, pretože to asi veľmi chcete, vtedy je to psychický problém, ale hovorím, problém môže byť aj mechanický, tá cysta jednoducho "zavadzia".

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Cysta na vajecniku - Fórum - ZDRAVIE.sk