HPV virusy u muza

Pety

Dobry den, chcem sa spytat ze ci na hpv virus u muzov je v hodne aj ockovanie. Som nositelom tohto virusu a uz tristvrte roka sa tym trapim a stale nic, mam nemoznu koznu tak skusam aj sam. Berem Indonal man a rozmyslam aj nad inymi liekmi...

RNG

Doplnam o monolaurin(2 x 5 gramov) a citral(2 x 5 kvapiek).
Medzi silne mozeme zaradit aj vitamin C a colostrum, ale to len v davkach nad 20 gramov denne

anna1234

rng, dakujem pekne, ja som citala asi vsetky vase prispevky o tom, ze treba posilnovat viralnu imunitu.. beriem cecka, isoprimosine, hlivu, striebro, vsetko mozne, ale moja imunita je karastrofalna.. ale tak da sa aby sa partner toho zbavil? nemal ziadne prejavy virusu a test ma negativny.. ale ja som to nemala odkial dostat.. a on tvrdi, ze od neho to predsa mat nemozem, ked ma negativny test.. preto mi vychadza, ze sa toho zbavil.. len to potrebujem nazor aj od niekoho ineho, aj lekari su v tomto nejednotni..

RNG

Mnohych virusov sa neda zbavit uplne a naviac aj ked sa ich zbavis, mnohe su natolko nakazlive, ze ich dostanes casto znova.
Jedine, co sa da robit ucinne je posilnit twelo v boji proti virusom, aby boli neustale zatlacane pod hladinu, kde by mohli viditelne skodit.
Testy na virusy su nepresne, najma ked su tieto znacne zatlacene. Ale mikrobiologovia ich vedia svojimi specialnymi metodami najst aj vtedy. Dnes ma z Europanov vyse 90% HSV1 az 25% HSV2, Mnohi naju CMV, vacsina VZV, rormadu roznych HPV. a EBV je tiez u vyse 90%ludi skryte. A to hovorim len o znamych virusoch, ktore sa u nas permanentne zdrzuju, a ktore produkuju dobre diagnozovatelne choroby, ked sa rozmnozia. Okrem toho je plno inych, dokonca v nasej DNA z historie vyvoja nasli vyse 600 roznych fragmentov virusov, ktore su do nasej DNA zabudovane.
V prirode je plno antiviralnych latok, dnes predavanych ako potravinovycy doplnkov a kto ich berie zamerne, ten sa brani proti virusom aktivne.
Kto ich neberie, riskuje, ze mu vazne mozu poskodit zdravie. Plno z nich uvadzam v inych prispevkoch, co si mozete vygooglit pod mojim nickom a napr slovom Herpes.
Prenos mikrobov a parazitov velmi zalezi od mnozstva, co ich dostanes, lebo telo je casto mensie mnozsva schopne zlikvidovat. Takze musi to byt urcita obvykle dost velka davka. Velkost kritickej davky zavisi samozrejme od jednotlivca a jeho stavu imunity .Cim mas imunitu na ten specificky mikrob vyssiu, tym vyssia je kriticka davka, tj davka, proti ktorej sa telo uz neubrani

anna12345

Dobry den, prosim vas, vedel by mi niekto vysvetlit, aky je rozdiel medzi nositelom hpv a prenasacom? a hlavne, je mozne, aby muz bol prenasacom, ale test na hpv mu vysiel negativne? ze ho mal,v tom case mohol nakazit partnerku a potom sa jeho organizmus virusu spontanne zbavil..da sa to? lebo niekde je uvedene, ze hpv sa neda zbavit, ale hlavne ak ide o zeny..
dakujem za reakcie, ak by niekto vedel pomoct a vsetkym skore uzdravenie

RNG

Inac doplnim podla novsich udajov, niektore HPV virusy aj u muzov vyvolavaju rakovinu hrdla, hoci je to zriedkavejsie, ako rakovina krcku maternice.
Iste casom sa objavi aj viac povodov roznych rakovin spojenych s roznymi virusami.

modráčik

Pisete, ze zbavit sa virusu je takmer nemozne....no, nam sa to podarilo,dokonca nie chemickou cestou.To, ze tam uz nie je, potvrdili samy lekari vysetrenim.Takze posudte samy...a uz su tomu tri roky...