HPV virusy u muza

Pavel23

Dostal som radu od jedného Čecha, že na tieto výrastky je neprekonateľný prípravok menom SILVEREX. Predávajú to v Čechách na www.klenz.info Je to úplná bomba. Po dvoch týždňoch som nemal ani stopu po výrastkoch. Neviem akého charakteru to bolo, ale je to preč. Možno to pomôže aj niekomu z ďalších. Ono to je dosť drahé, ale je to možné stále dopĺňať až niekoľko desiatok krát, kým sa obsah fľaštičky nerozpustí úplne.Takže nakoniec zistíte, že tá cena nie je až tak vysoká. Naviac tam píšu, že použitie je dosť univerzálne. Skúste.

BOrdy

Pre viac informacii ohladne HPV virusu odporucam pozriet si poradnu MUDr. Spanku na stranke indol3c.sk Pripadne sa mozete obratit priamo na neho. Odporucam INDOL3C. Po 3 mesacnej kure mi pomohol s HPV.

anonym777

zalezi od imunity niekomu sa prejavi niekomu nie ale malicka bradavica na penise ktora sa odstrani a ked ma niekto slabu imunitu znova narastie vpodstate sa toho neda zbavit nikdy

xmarkusx

potrebujem poradit ludia... mam priatelku ktora mala vyrus hpv, pred nejakou dobou to vyliecila. je velka pravdepodobnost ze to mam asi aj ja, mam na predkozke take male bradavicky... za kym mam s tym zajst? urolog, ci dermatolog alebo co s tym robit aby som to vyliecil... dakujem

ifka

neteste sa chlapci,ze sa vas HPV nejak vazne netyka.rakovina semenikov,prostaty,konecnika...zavisis od imunity,kedy sa prejavi.a ako hlavne by ste mali vediet,ze prenesiete virus na partnerku.

m.f.p.

a dost idem s tym k dokrtorovy som sa bal ale teraz som sa rozhodol ako vidim vase prispevky nieje to az take hrozne ako som si myslel len dufam ze ma tam nebudu rezat

RNG

Virusom sa treba branit, niktory nie je pre nas uzitocny.
Zato, ze sa zatial nic nedokazalo na skodlivost HPV pre muzov, neznamena, ze nie su skodlive pre muzov. A virus je v celom tele, nielen v bradaviciach.
Oslabuje telo a umoznuje druhym patogenom preniknut(znizenie imunity).
Opakujem moje heslo: "najlepsia obrana je utok"

andie

nebolo dokazane, ze by sa hpv priamo podielalo na vznik rakovinotvorneho nadoru u muzov. samozrejme este su tu kondylomy, ale tie su nezhubne..

popo

co ma njviac stve je skutocnost ze o existencii niecoho takeho ako HPV a kondylomov som sa dozvedel az od kozneho lekara. je to smutne. > nech zije sexualna vychov na skolach <