Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

laserova epilacia

delphia

anjelik testosteron podporuje produkciu ochlpenia. ak je zvyseny, nik ti nezaruci, ze znovu ochlpenie nenarastie, nakolko su vlasove folikuly hormonalne stimulovane na tvorbu ochlpenia

anjelik9

vedel by mi dakto povedať či ked mám mierne zvýšený testosteron či keby idem na laser tak sa mi tie chlpky znovu objavia?

anjelicek

sumka tak to ano,je to drahe.a nemas tu istotu,pretoze na nemusis mat dostatocne tmave a hrube chlpky.daj si radsej vytrhnut z noh voskom,vydrzi to dlhsie a potom si ich pravidelne trhaj strojcekom,a z bikin skus laserom.

sumka

ja si chcem dat hlavne z noh. co som si robila maly prieskum {v BA}, tak sa to najviac oplati v centre cosmed. tam maju stehna+bikiny=5900. je to fajn cena ale stale je to dost. ked si teda predstavim, ze by som mala absolvovat 10 sedeni, tak neviem.. inac pozri si cosmed.sk a tam maju cennik a aj akcie na rozne oblasti

majka s_

a odstranuju chlpky aj z noh, intimnych oblasti a pazusia? ak ano, tak tiez sa tolko plati? alebo je iny cennik? nemaju nejaku web stranku?

anjelicek

ja nemam velmi tmave chlpky,teda mala som ale uz zbedli trocha a aj sa zjemnili.chodim tak raz za tri ci styri mesiace,bola som tam asi tak 10krat.a ano je to individualne,zalezi to aj od toho ci ti rastu kvoli nejakej pricine,alebo len tak.chod endokrinologovi,gynekologovi,skontrolovat hormony.ja mam vsetky vysledky OK,takze mi zostava jedine laser.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

laserova epilacia - Fórum - ZDRAVIE.sk