Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

PIGMENTOVE SKVRNY

Príspevok v téme: PIGMENTOVE SKVRNY
mia

ahojte, mam 15 rokov a na pravom stehne mam hnedu pigmentovu skvrnu, ktora ma v priemere mozno 20 cm. nenarodila som sa s nou, prave naopak, vytvorila sa mi tam mozno pred styrmi rokmi. cim som starsia, tym ma to trapi viac, pretoze vidim, ze sa mi ta skvrna zvacsuje a tmavne (cim sa stava stale vyraznejsou). moji rodicia nic take na tele nemaju, pravdupovediac nikto z nasej rodiny to nema.
cim je to sposobene? uz som pocula aj nazor, ze je to sposobene hormonalnou cinnostou, ale v tom pripade zaver je, ze ta skvrna tam proste je a navzdy tam zostane alebo co?
prosim vas velmi pekne, ak niekto mate s niecim takym skusenosti, napiste mi svoj nazor. ako by sa to dalo odstranit (vzhladom na vek?)? funguju na to kremy proti pigmentovym (kavovym) skvrnam (pretoze v obchodoch ma odpinkali s tym, ze su to kremy iba na tvar), ak take vobec existuju?
za kazdy prispevok som vdacna.

mira

Hnede pigmentove škvrny znamenaju že v telo vylučuje prebytky cukru ktoré už pečeň nemá kde uskladňovať formou glykogénu. Pozri diétu na pečeň.

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

PIGMENTOVE SKVRNY - Fórum - ZDRAVIE.sk