Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Eclaran 5

mariana111

Ahojte mne eclaran 5 veľmi pomohol bola som s nim dosť spokojná mne kožna povedala, že si ho mam najprv nechať 20 minut a uvidim ako mi koža bude reagovať a potom postupne zvyšovať čas a nakoniec keď to bude v pohode tak si ho môžem nechať celú noc a fakt mi pomohol

Dominika1547

Hovoríte ze Eclaran sa nemá dávať na tvár a mne ho kožná predpísala na tvár presnejšie na čelo, akurát dneska si ho idem len vybrať :)

sindulienka2

Ahojte. Ja som eclaran používala na chrbáť, ked som sa vrátila z dovolenky mala som tam malinke skoro neviditelne vyrážky, ale potrebovala som sa ich zbaviť,tak mi dala Eclaran 10. Nikdy som nemala problém s akné, ale raz som vyskúšala jeden púder iba tak zo srandy,lebo taketo veci som ja používať nemusela... a čakalo ma nepríjemné prekvapenie, ktoré ma dosť zarmútilo. Na čelo sa mi vyhádzali 2-3 pupáčiky,ktorých som sa nemohla zbaviť a kedze to bola rýchla reakcia, nešla som s tým ani ku kožnej a dala som si na to Eclaran 10. Hneď po dni som videla,že pupáčiky sa schovávajú, hovoríte tu ako sa to moc na tvár dávať nemá, ale- risk je zisk,aspoň v mojom prípade. Teraz už mam opať čistú pleť a celé toto trvalo velmi krátko.... vážne- do 5 dní, som mala pleť tak ako predtým.

nikusaaa

ja by som sa chcela spytat ci ten eclaran 5 treba vecer aj zmyt lebo mne to kozna nehovorila..vie mi niekto pomoct ako ho mam pouzivat??? dakujem

mims

ahojte, ja som používala (a stále používam) eclaran 10, čo je silnejšia forma eclaranu 5...mala som ho na chrbát, ktorý mi krásne vyčistil za krátky čas...jeho obrovskou nevýhodou je, že ako náhle ho prestanete používať, akné je v momente späť...keď som videla ako krásne mi účinkuje na chrbát, celá natešená som ho začala aplikovať na postihnuté miesta na tvári...a tam mi nepomohol ani trošičku, z čoho som veľmi smutná...neviem čím to je, ale myslela som, že aj na tvár mi bude 100% účinkovať...opak je pravdou:(

noemi91

ja som sa dnes po dlhšom čase zastavila u kožnej, pretože sa mi zas vyhádzalo dosť silné akné. Niekedy som používala Zineryt, ten mi najprv výrazne pomohol, no po dalšom predpísaní mi už nezabral. Potom som mala u kožnej odmlk a dávala som si repíkové obklady ktoré môžem fakt odporučiť. Veľmi mi to pomohlo. V zime som mala veľmi zlú pleť, husto pri sebe akné, ktoré nie a nie zmiznúť. No teraz sa mi akosi zas vyhádzalo a predpísala mi Eclaran gél na večer, lebo sa neznáša so slniečkom a ráno mám používať Eryfluid... niekto tu už spomínal túto kombináciu. A k tomu dávkovaniu ktoré ste tu spomínali... Mne povedala, že prvý večer si ho mám nechať na postihnutých miestach takú hodinku, další večer 2 hodiny, další 3, další 4 a ak nebudem mať so znášanlivosťou výraznejšie problémy môžem si ho kľudne nechať aj celú noc, tak uvidíme čo to prinesie :) raz mi predpísala Isotrexin ktorý sa dávkoval podobne, no ten mi pleť výrazne zhoršil a prestala som ho užívať. Ako tak čítam, Eclaran vám dosť pomohol tak snád to bude aj môj prípad :) Ved v 19tich by sa už patrilo mať pokoj od akné :)

mnamka257

nieco mmi to hovori, ale ja som uz toho vyskusala toho tolko ze uz si to ani nepamatam, ale nic nezabralo-takze pravdepodobne ani toto.ale tebe to mozno zaberie-to zalezi od tipu a rozsahu akne

agathka

Pomoze.Bola som rovnaky pripad.Po vysadeni HAK vyrazne akne, a taktiez som dostala zynerit a eclaran. zineryt som si davala kazdy vecer, a rano eclaran a po mesiace uz len eclaran kazdy vecer. Rano som si davala hydratacny krem, pretoze dost vysusuju tieto pripravky. Ale efekt to ma, treba dodrziavat pravidelnost. Ak tak to bude stipat, alebo sa budes supat, davaj si to obden kym sa plet ukludni, a potom pokracuj zase kazdy den. Pri takychto pripravkoch je dolezite dlhodobe pouzivanie a pravidelnost...a nie ako poniektore slecny, ked po tyzdni nie su vysledky alebo vidia prechodne zhorsenie tak to hadzu do kosa, ze je to na nic a nepomaha...Pomaha, ale treba to pouzivat tak ako je predpisane a dlhodobo.

kraaantyy

ahojte,trapi ma akne uz dlhsiu dobu,zacala som uzivat HA diane 35 po 3mesiacoch sa mi plet uplne vycistila,lenze HA som pred 4mesiacmi vysadila a akne sa vracia,kozna mi teraz predpisala zineryt kombinovat s eclaran5,co myslite pomoze mi to?

catherin

Eclaran je super gel, pouzivat sa da dlhodobo, ja ho pouzivam na chrbat, za par dni som ho mala krasne cisty.Zuzinenkaaa tie bodky su o.k

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Eclaran 5 - Fórum - ZDRAVIE.sk