Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Peroxid 9 alebo 12%

Príspevok v téme: Peroxid 9 alebo 12%
katulik

ahoj, odfarbené blondínky alebo kaderníčky ak tu nejaké sú :-) môžete mi poradiť že ak mám tmavohnedé korienky aký silný peroxid /9%,12%/ mám použiť ku zvolenej farbe na vlasy aby som ich mala také prirodzené blond, nemusia byť peroxidovo biele ale ani orandžové :-D, poraďte prosím, ďakujem :-) a ešte niečo neviete aký je to odtieň "cendre" dík

marionette

helenaxxx tiež mám úplne blond vlasy, ale strašne zničené, pritom som silnejší peroxid ako 6 nepoužívala, niekedy som si farbila sama, niekedy kadernička, ide o to že vrchné vlasy sú absolútne krepové brutálne vysušené, myslíš že mi pomôže ked si budem dávať každý druhý deň tú Gliss Kur masku s tekutým keratínom, plus balzam v spreji taký istý a lebo radšej mám radšj vsadiť na oleje a stále olejovať. dakujem za odpoved

maja1984

kolko stoji v biofarme peroxid 9%?bo ja kupovavaj vacsinu v centrach a to sa mi zda dost 10e za poroxid..poradte..dakujem

katulik

moje-takže mi radíš 12%, inak posledne mi kaderníčka dávala na korienky 12% a na zbytok 6% a predtým mi zvykla farbiť 9% celú hlavu ale bolo to také trošku hrdzavé hlavne keď sa zmyla farba :-( cca tak po troch týždňoch.

ľuba-ja nechcem farbiť len čistým peroxidom ale mám profesionálnu farbu a k tomu si musím zvoliť-pridať vhodný peroxid /6.9.alebo 12%-podľa mojej vlastnej farby/to je ona: www.vlasy-kosmetika.cz

moje

No bola som aj povodne blond, taky spinavy uz neskor. Akoze 12 ti urcite vytiahne vlasy do uplnej blond, ale mne strasne znicila vlasy.

moje

Lenze ku kazdej farbe je peroxid. Ja si kupujem v biofarme a kupujem si 9, raz som mala 12, ale dost mi to vytiahlo a mala som cih strasne svetle.

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Peroxid 9 alebo 12% - Fórum - ZDRAVIE.sk