Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Hlava ako vo zveráku

amanda23

Hlasili nejake silne slnecne erupcie pred par dnami, to ma na vela ludi vplyv, vela pi, dlho spi, daj magnezko, cerstvy vzduch, je to len kratka doba, nemas sa preco plasit..

petracek

mna hlava vacsinou boli ked mam maly prijem tekutin........ ked sa vsak napijem neprestane to hned ani za hodinu musim sa vyspat a je to ok...... na druhy den pijem viac a hlava uz neboli....... Vodu samozrejme :)))

klarika22

mna zasa uz stvrty den bolii lava strana hlavy, ale nie cela, proste len oblast pri spanku a oblast nad obocim obcas aj na temene hlavy. neboli ma to stale a vkuse ale tak je mi to neprijemne a neviem co s tym aby mi to prestalo. snad to nie je nic vazne.

b.

Ahoj, poradiť by mal v prvom rade lekár. Ale ja mávam migrény, takže s hlavou mám nejaké skúsenosti. Niekedy je pri migréne zle od žalúdka,hlava ako vo zveráku, niekto má pritom aj problémy s očami, ale zvykne bolieč jedna polovica hlavy. To sú hlavné príznaky migrény.Zaberajú zvyčajne len špeciálne lieky od neurológa. B.

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Hlava ako vo zveráku - Fórum - ZDRAVIE.sk