Neviem čo si mám myslieť.

Príspevok v téme: Neviem čo si mám myslieť.
tanja27

Milujem jedného xalana uz 3roky.Nevideli sme sa rok.Predtým sme mali iba milenecký vzťah. Teraz si na mna spomenul po roku,napísal mi sms k vianociam.Xcel byt somnou,vidiet ma.No odmietla som.Tak povedal že sa ešte určite stretneme.Od vianoc sa neozval,stále čakám.Myslíte že uňho mám ešte šancu a že by sme mohli byť ešte spolu?

tanja27

myslíš na niekoho a pritom vieš že ho nikdy nebudeš mať.Toto je presne môj prípad!Za ten čas odkedy som s týmto dotyčným(život.láskou)nebola prešlo tolko chalanov(tak vela že si ani predstavit nevies) a stále to nie je ono,myslím iba na toho jedného a brzdí ma v tom aby som mala nejaký vzťah.Nedokážem byt uz s nikým iným..j a neviem..

garfas

jj lubim ju moc. Vies ale mam pocit ze az prilis a to tiez nie je dobre. Len take veci nedokazem ovplyvnit. A k tomu kecaniu.. Je mi jedno kto sa zapoji do volnej diskusie. Na sukromne rozhovory je icq,qip,skype,mail.... xD

kacenka1919

tanja27..aj ja som sa vzdy pre lasku trapila, som bola z toho znicena, ziandy vztah(boli len dva :D ) mi dlho nevysiel...lebo vzdy som myslela len na jedneho, ktoreho by som aj tak nikdy nemala a nebduem mat dodnes

kacenka1919

akoze mi dvaja alebo myslis teraz aj ostatnych? ja rada pokecam..moj kamarat bhol zniceny zo svojej lasky, nakoniec sa rozisli,a el asi len na mesiac(ona ho sice podviedla, ale on ju miloval, miluje dodnes) a su za spolu, uz je to vyse roka... takze myslim, ze ked si to vyrozpravate a vyriesia sa pochmurne dni tak bude dobre, urcite ;) ked ju tak luubis

garfas

mno dufam ze si pekny vztah udrzis a koli par zlym dnom sa mi to nerozpadne. Ale to neznamena ze si nemozme pokecat ked tu budeme :D spravi sa tema volna diskusia z toho by nemal nikto otehotniet a mozme si tam pisat xD

kacenka1919

ja napr. momentalne nikogho nemam ale ekd som sa fakt trapila pre lalku toez som sem zasla aby mi niekto pomohll bolo tu vela povzbudiych prispevkov ale vela aj takych ktori ma za to odsudzovali...na jendej strane vyrozpravanie sa neikomu cudziemu pomoze, ekd vas nepozna..a tak drziom palc,e nech sa ukaze aky fakt je, lebo nehccme aby sis a trapila keby ti ublizil...

tanja27

aj ja si myslím,že je to úlava a dokáže to človeka aj dobre povzbudiť..:)čo vieš možno ti budem nabudúce radiť ja hehe

garfas

vies taky je zivot. Teraz sa tu na polke otazok bavim. O par dni sa mozno cast ludi bude bavit na mne a najdu sa aj taky co budu chciet pomoct. Tiez mi to skripe vo vztahu aj ked nie dlhom (pol roka) ale neviem co by som bez svojej lasky robil. Ak ma necha skoncim na dne a mozno to budem riesit aj takymto vypustenim emocii na priblble forum, koniec koncov aj to je ciastocna ulava.