sex prvykrat :))help

Príspevok v téme: sex prvykrat :))help
kvetinka-neviem

ahojte:)) s priatelom sme sa prvykrat milovali a vsetko prebehlo skvelo(ani ´ma to moc nebolelo..) a aj som krvacala,co je logicke,kedze som bola panna...krvacala som cely druhy den a potom to ustalo..a vcera ma prstoval a opat bola krv..je to normalne?alebo je to nejaka infekcia?a este stale krvacam.. :( neviem co s tym..zazila ste to niektora??prosim pomozte...a mame 18rokov obidvaja :)

finch

ja neviem , som chalan, nemal by som sem prispievat, ale take nieco ako pise heli ze krv doslova strieka prudom, nuz nezda sa mi to v poriadku. ale ktovie?

cc

hej ved to je normalne...no mna to napriklad ani vobec nebolelo,ani som nekrvacala...co som dost nechapala...nemusis sa nicoho bat..moja kamaratka tiez ked mala prvy sex tak strasne krvacala...a potom aj po druhom sexe este...takze bat sa urcite nemusis

heli

Ahoj, no je to nomrálka...ja som tiež kúsok krvácala, keď som prvýkrát...a keď druhýkrát, tak ešte viac, doslova zo mňa vystrekla krv...ale potom to už prestalo...neboj sa, všetko je v poriadku, to nie je žiadna infekcia.

kvetinka-neviem

hm super baby dakujem :) tazke ziadne starosti??je to v pohode?normalne?

ach ja som si normalne vydychla:D som ako mala :D

lilus

no ja ked som sa prvy krat milovala tak krv bola a aj druhy krat/ dokonca ovela viac/...a na treti krat nic, take pohodka :) nic sa nedeje, skusajte dalej

jessseee

no to ma kazzda inak, niektora krvaca, niektora vobec, ako ja.. u mna nebolo vobec co mi je aj luto.. ae myslim ze to by ti uz mohlo prejst, eboj nebude to stale:D