Papáte to priateľovi ?

Príspevok v téme: Papáte to priateľovi ?
...brano 1985

Chcel by som sa spýtať báb, či keď priateľa fajčíte či to aj prehltnete. Moja priateľka to nechce ani len vyskúšať prehltnúť. :( A pri tom by som bol rád, že dobre OK vyskušala si nechutí ti tak to nechajme tak no ona to ani vyskúšať prehltnúť nechce. Že vraj je to nechutné... Ja som sa odhodlal a ochutal som sa nechutím nejako moc zle a to hovorím ako chlap. :) Také nijaké skoro bez chuti to bolo...
Našiel som niečo na ochutenie spermií. :) ? www.lovesweeter.sk
Ale myslím že ananás stačí alebo máte iný názor ?

zuzicka1983

No ten branov napad je trocha uleteny, aby tvojej babe neprislo z toho zle ked zbada ako si to papas sam... K tomu som sa chcela spytat ci sa potom ako ho mate v puse s nim bozkavate. Neni to vasmu nejake neprijemne alebo tak ak sa s nim bozkavate po tom co ste mali jeho hrdost v ustach? ako moj sa nejak nebrani len neviem ci mu to nieje neprijemne nahodou.

majo23

asi ked ju boli brucho tak ju samozrejme nutit nebudem.moju lasku brucho 5dni v kuse neboli.a este nikdy som holke nepovedal ze vyfajc my.stale ju pekne poprosim ci nebude taka dobra a nespravy my to pusov.:-))

akitaka

Ahaaaaaaa:D A ak babu tak boli brucho,ze by vas najradsej dade poslala,ked sa chce len objimat aby ju to nembolelo a vy jej poviete ze vyfajc mii?:)

akitaka

Chlapi a co tak normal sex?Robi vam dobre na babu sa pozerat ako ma vase muzstvo v ustach?Nie je vam jedno ci vam to robi ustami alebo chce sex?Aspon si uzijete obaja...a ked sa jej opytate ci by vas vyfajcila a ona by vam povedala,ze chce radsej sex,co vy na to?

majo23

mne ked to spravi viem ze ma miluje aj s mojim telom zo vsetkym a vtedy sa citim neskutocnespokojnostastny,ale vravym za seba:-))

kacenka1919

pre cloveka ktoreho moc moc lubim by som tiež urobila takmer vsetko, ale prečo na tom chalanom až tak zlaeži?

magdus

ja to robim rada ale hlavne preto ze mojho chlapca lubim a urobil by som prehno hocico..teda ak by to bolo vramci normy :)