Papáte to priateľovi ?

Príspevok v téme: Papáte to priateľovi ?
...brano 1985

Chcel by som sa spýtať báb, či keď priateľa fajčíte či to aj prehltnete. Moja priateľka to nechce ani len vyskúšať prehltnúť. :( A pri tom by som bol rád, že dobre OK vyskušala si nechutí ti tak to nechajme tak no ona to ani vyskúšať prehltnúť nechce. Že vraj je to nechutné... Ja som sa odhodlal a ochutal som sa nechutím nejako moc zle a to hovorím ako chlap. :) Také nijaké skoro bez chuti to bolo...
Našiel som niečo na ochutenie spermií. :) ? www.lovesweeter.sk
Ale myslím že ananás stačí alebo máte iný názor ?

finch

Brano to je taky streleny napad ze moze hadam aj fungovat. bud jej to akoze "zachuti" ( aj ked o chuti sa asi neda hovorit)alebo ti jednu vylepi a pobezi s placom do sprchy.

diiida

brano myslim, ze keby mi to priatel spravil ked bude uplne vzrusena tak urcite by som nemala nic proti. p.s.ja som este ani "nefajcila" a nie to neprehltla aj ked priatel po tom tuzi ale uz sa na to odhodlavam

... brano1985

Ja poznám veľa kamarátok, čo to robí, no moja to ani z prsta nezlíže a nie keby toho boli "plné" ústa... :/ Ale už mám jeden strelený nápad. Urobím sa jej na brucho zlížem to z nej a dám jej veľkú pusu. :)) No ešte sa na to musím odhodlať, ale keď budem nažhavený tak myslím, že to za srandu stojí. :DD Bože taká obeta... :D Ale ja na to naberiem odvahu, myslím, že inak ju nepresvedčím, že spermie nie sú niečo nesmierne sú nechutné. Čo na to hovoríte baby, keby vám to priateľ spravil? Hmm ???

zenska1

ja papam furt, aj ked mi nechuti ale povedal mi ze je neskutocne rad ked to robim, tak to robim..zo zaciatku som to velmi nemala rada ale teraz som si zvykla tak to prezijem aj ked nemusim,...ved ked ma on moze vylizat tak aj ja to urobim no nie?

och

ked som mala prveho tak som to nechcela ani do pusy nie to este prehltnut..a milovala som ho.ale teraz mam druheho je to neuveritelny mus,milujem ho z celeho srdcaa a ked sme to robili prvy raz tak som mu to bez vahania aj spapala...a robim to stale.mozno je to naozaj tou laskou...ale milujem ho celeho aj s jeho semienkom:))))

D_nika

queresma, netlac na nu, ale ked budete obaja velmi roztuzeny, skus sa jej septom opytat, ci by ti to nechcela aspon chvilku robit ustami.. pomaly sa zase osmeli, neboj sa :) len pomaly na nu, nech sa neciti byt pod tlakom... :)

quaresma

Ja mam zas opacny a velmi smutny problem...Som s priatelkou vyse 2 rokov...Zo zaciatku mi po tretej fajke povedala,ze potom jej bolo z toho zle,lebo zakazdym prehltla a odvtedy mi uz ani len vtaka nechce zobrat do ust.lebo jej to stale pripomina...a stale vravi ze,nech jej dam cas,ze ona to potrebuje prekonat..A uz je to asi 1,5 roka takto...Co mam robit??:0((((Som zufaly a tak strasne po tom tuzim