sex s 16-kou

Príspevok v téme: sex s 16-kou
jozo

Ahojte.Potreboval by som radu..Mam pritelku ktora ma 16 rokov (panna )a stale ked sme spolu ma drazdi..zabava sa s mojim telom ale hlavne penisom ale ked zacnem ja nieco podnikat tak mi ruku odhodi prec...som z nej hrozne nadrzany a neviem co mam robit aby sme sa spolu vyspali alebo aby s tym proste prestala bo ma nazhavy a potom nic..som z toho iba nervozny..ja mam 19 ..dik

CoolGirl

z posledneho prispevku...spravne chapem, ze ta drazdi a nikdy nedokonci?? ze vzdy v tom najlepsom prestane?? :) to je ale riadna mrska :) tak to ti teda verim ze by uz aj nic bolo lepsie ako toto :)

jozo

ja tiez::::::no keby toto nerobila tak by to bolo lepsie...ja som to aj tak necakal ze bude stvarat taketo veci ja ze len bozkavat a dotykat sa maximalne bude...fakt by bolo lepsie nic ako toto

ja tiez

no ja mam sice 15 a priatel ma 17 ale...aj ja ho proste niekdey zacnem drazdit ale dovolim mu len po pas..ale zasa ho neobchytkavam nejako velmi len tak naznakovo skor..len proste neviem..nejako sa na to necitim este...mozno ma ona podobny problem..a bud rad ze ta vobec takto vzrusuje..radsej by si bol keby o teba vobec neprejavila ziaden zaujem??....

nassaska

musis ju proste vzrusit..alebo ked sa stebou hra tak ju stopni a poloz si ju napostel a hrajkaj sa snou..ale v tvojom pripade od pol pasa hore :) no to po case pojde..a dovoli ti aj viac