odmietnutie?

finch

ok , tak ja tu uz neviem poradit. ani tak, ani tak. ked na neho neplatia slova, a ty sa bojis nieco podniknut tak ja uz neviem co ine sa da spravit. hadam len telepatia pomoze , ale to neviem ako sa robi.

nassaska

ty mas furt ale komplex z toho ze ti povie nie..nepovie!tak ked mu tie gate nechceš rozopinat tak mu tam vlez bez toho aby si mu ich rozopinala :P ak ti tak vadi to rozopinanie :PP

tatinka

no fasa... tak sa dohodnite...a zase aby som sa ho spytala na vyssi stupienok a povie ze este nie, tak sa prepadnem od hamby asi...=))

finch

no to si nemyslim ze do smrti. kazdy sme iny. niektori sa boja, ja napriklad panny preferujem. to sa zase neda tak povedat. A k tej veci: nohavice mu nerozopinaj ked sa na to necitis, ale mu navrhni to co som tu pisal: zobrat to na vyssi stupienok.

nassaska

co ono?? tak musis nejako zacat ked chceš snim mat ten sex..proste mu ten zips rozopni a ked chceš vidiet aj reakciu tak mu ho rozopni vtedy ked sa bozkavate a tak mu uvidis aj do oci

tatinka

ale zase je to aj o tom, ze u nas patri maznanie medzi normal. a ked to uz mam rozpisat aby sa pochopilo; ked an neho pritlacim tak nic...a zase aby som mu hned nohavice rozopinala...pride mi to uz dost ono....