predohra

finch

nuz sweetie (sladicko - zeby to bol spravny preklad?), to je od teba pekne ze to nemyslis v negativnom zmysle:P. do tohto fora pisem bud zo skoly, z prace malokedy ( tu radsej nie, nikdy nevies co tvoj zamestnavatel moze na to povedat) a niekedy z domu. a rokov, nuz zatlkat nebudem , 25-tka na krku.

sweetie

finch, existuje tema do ktorej sa nezapojis? odkedy som toto forum objavila a obcas sem zajdem mrknut, vidim tu tvoje aktualne prispevky..(nemyslim to v negativ zmysle...to co pises ma aspon zmysel na rozdiel od niektoryxh)kolko mas rokov ak mozem vedet?a co vlastne robis? myslim, pracujes vobec? alebo si tymto forom kratis cas v praci?

finch

ale vseobecne vezmem aj take osvedcene , ako kazdy: spolocna sprcha, masaz spankov, hranie sa s vlasmi, cmulanie jazyka, krk samozrejme nesmie vynehcat, a dolna cast chrbtice. Okrem hrudnika v predu nemusi stvarat ziande dive kusky.

finch

hej aj ja mam rad predohru, ale tvrdsieho razu. raz ma partnerka poliala horucou cokoladou na hrudnik a potom ju zlizala. ako to ti vysvetlim sweetie, hmm niekedy vo vztahu musis byt inovativny.